PDF Друкувати Електронна адреса

Цей сайт, чи правильніше буде сказати "персональний блог", створено нашим подружжям для об'єднання, узагальнення та систематизації україномовної інформації про наші захоплення, що її зібралося вже чимало. Основною рушійною силою до його створення виступило прийняття одного з авторів до Міжнародної спільноти кінокритиків OFCS. Відтоді цей сайт вже отримав нагороду UA Webstar в номінації "Кращий тематичний блог" - сподіваємося, що вона буде першою, але не останньою і будемо докладати до цього усіх зусиль, наскільки вистачить сил і часу.

На цих сторінках ми ділитимемося своїми враженнями, хвилюваннями, цікавими матеріалами та різноманітними знахідками культури, мистецтва і всього, що нам небайдуже. Головними рисами сайту були, є і будуть українська мова матеріалів та незалежність думки від будь-якого комерційного впливу. Жодної реклами ніколи тут не було і не буде, окрім маленької кнопки, яку ви можете бачити внизу, в подяку за наданий для сайта хостинг.

Як не шкода, але доводиться поки що перепрошувати за можливі проблеми в роботі чи невишуканість інтерфейсу, оскільки автори сайту не є веб-дизайнерами, та не мають жодного стосунку до веб-програмування, отже користуються наданими можливостями CMS. Звісно, ми вчимося, тому з часом, сподіваємося, зробимо все відмінно. Якщо у когось буде бажання допомогти порадою - завжди раді вислухати.

Вже зараз на сайті можна ознайомитися з деякими тематичними відомостями, для зручності навігації інформація згрупована в розділи:

Кінематограф – головний розділ сайту, в якому міститься інформація про все, що стосується світу кіно - творці, актори, новини, кіноафіша, кінорецензії, історія і такі інші цікавинки; а також у підрозділі фестивалі зібрана інформація про відомі нам кінофестивалі, які проходять в Україні (якщо вам відомі ще якісь, напишіть нам про них, будь-ласка); крім того щодня поновлюється новими фільмами і такими, які вже стали класикою, каталог фільмів. В цьому ж розділі ви знайдете перелік кінотеатрів Києва з їхніми контактними даними та коротеньким описом особливостей кожного та нашими відгуками на ті з них, які ми відвідували.

Література – в цьому розділі містяться літературні новини, огляди та рецензії на прочитане, а також каталог різноманітних літературних подій та заходів; в бібліотечці – українські переклади (в тому числі власні) всесвітньо відомих творів а також цікаві уривки творів деяких українських авторів. Весь літературний розділ є додатковим до основної тематики сайту - кінематографу.

Оскільки це приватний блог - то не обійдеться і без розділу фотогалереї з наших мандрівок та заходів, які ми відвідуємо, а також опису самих мандрівок.

Надалі тематика розділів розширюватиметься та їх кількість збільшуватиметься.


Авторські права на матеріали сайту та фоторепортажі належать його власникам. Статичні зображення (постери та ілюстрації до фiльмiв, обкладинки книжок) знаходяться у відкритому доступі в інтернеті, звідки і брались, а права на них належать власникам відповідних кінострічок та видавництвам. Якщо котресь із розміщених зображень порушує авторські права - просимо нас повідомити для виправлення цієї помилки.

При використанні матеріалів сайту без попередньої домовленості обов'язкове посилання на першоджерело, перепублікація в інтернеті має забезпечуватись гіперпосиланням.

В разі виникнення будь-яких непорозумінь, появі пропозицій чи просто ідей - ласкаво просимо всіх охочих висловлювати побажання!Дякуємо за відвідування.
З повагою,
Ярослав та Світлана

Останнє оновлення на Вівторок, 01 жовтня 2013 20:36
  
Іменинники
28 травня
logo
logo

Кайлі Міноуґ (54)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru