Кохання та інші неприємності (Failure to Launch)

Режисер: Том Дей
Сценарій: Метт Ембер, Том Дж. Естлі
Актори: Меттью МакКонахі, Сара Джессіка Паркер, Зоі Дешанель, Кеті Бейтс, Адам Алексі-Малл
Виробництво студії: Paramount Pictures, Scott Rudin Productions, Failure to Launch Productions (США)
Рейтинг (в США): PG-13
Прем'єра в світі: 10.03.2006
Прем'єра в Україні: 09.03.2006

Хлопцеві вже за 30-ть, а він все ще живе з батьками, що служить йому вагомою причиною припиняти стосунки із жінками, коли вони переходять у стадію "серйозних". Коли він знайомитися з черговою дівчиною (Сара Джессіка Паркер), то довідується, що її йому підсунули батьки, які прагнуть позбавитися від надокучливого синочка.

І ще одна комедія, з ідеєю...

Причому ідеєю, котра мене, як людину, яка рано покинула батьківський дім, в деякому розумінні шокувала, оскільки головний герой за своїми переконаннями є моїм повним антагоністом.

Батьки у нього добрі, мама про нього завжди піклується - щоранку на нього чекає відмінний сніданок і випрасуваний одяг, в інші його справи батьки не втручаються - що ще потрібно людині для повного щастя?

Тому Тріпп (Метью МакКоннахі) так і існує - недивлячись на 35-річний вік, він все ще мешкає з батьками, навіть і не думаючи починати самостійне життя, за що його ненавидить природа - як вона це показує - окрема фішка фільму. А оскільки батьки теж люди, і їм в старості хочеться пожити по-людськи, наприклад зайнятися спокійно сексом чи походити собі вдома голим - то вони всяк намагаються випихнути нащадка-переростка зі свого сімейного гніздечка. Спочатку дрібними капостями - наприклад вламуючись у найпікантніший момент заняття сексом з наступною подружкою, потім більш крупними, найнявши спеціаліста з напоумлення - психоаналітика Полу (Сара Джессіка Паркер). У неї така робота - вона закохує в себе несамостійних хлопців, виводить їх з-під батьківської опіки, а потім кидає. Щоправда батьки Тріппа ще не здогадуються, що випадок з їхнім сином виявиться у кар'єрі Поли аж ніяк не типовим.

Як я вже зазначив - подібнй підхід до життя, як у Тріппа, мене дещо шокував. І добре б тільки у нього - його проблема вподальшому виявиться куди глибшою, але у нього є ще два точно таких самих приятеля, таким чином сидіння на шиї у батьків можна вважати у фільмі масовим. И хоч Паркер няким чином не прикладувала руку до сюжету фільма, він в дечому дуже схожий на її серіал "Секс і місто" - іронічним поглядом дівчат,які доросліють раніше, на "великих дітей"- чоловіків. Спостерігати за тим, як вона разігрує, як за нотами, свою стратегію, задурюючи Тріппові голову і ведучи його за руку туди, куди їй потрібно, щоб на останок впасти в калюжу - одне задоволення. А вже як друзі домагалися їхнього воз'єднання - це варто побачити. Всі ці ситуації подані з таким гумористичним віжтінком, що особисто я не сміявся протягом фільму мабуть щонайбільше хвилин десять в цілому.

Окремо стоїть дуже сильна другорядна лінія сюжета з подружкою Поли - Кіт. Вона - це живе втілення "людини з різкими перепадами настрою". Дивитися, як Кіт переходить від своєї постійної меланхолії до вибуху обурення з приводу пташок просто саме по собі приємно, але й актриса Зоі Дешанель тут дуже приваблива, що додало мені задоволення.
Результат - дуже смішна комедія для дорослих у всіх сенсах людей. Ті хто сидять на шиї у батьків скоріш за все не зрозуміють гумору :) А всім іншим - дуже раджу.

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Ваш коментар:Кохання та інші неп... ...

Наберіть свій коментар нижче

(обов'язкове поле)

(обов'язкове поле)

Ваш email не буде опубліковано на сайті, він буде відомий лише адміністратору блога
Іменинники
7 грудня
logo
logo

Емілі Броунінг (33)
logo
logo

Елен Барстін (89)
logo
logo

Елай Воллак
(1915 - 2014)

logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru