Ars Electronica Animation Festival

Ars Electronica - австрійський фестиваль мистецтва, технологій та суспільства є всесвітнім форумом електронного мистецтва. Він був ініційований в 1979 році у Лінці із щорічним призовим фондом Prix Ars Electronica, який складає приблизно 10000$. Щороку результати Prix Ars Electronica служать міжнародно визнаним, сучасним барометром тенденцій у медіа мистецтві, та вражаюче ілюструють входження цифрових медій у мистецтво, культуру та суспільство.

У 2007 році Ars Electronica Animation Festival відбудеться одночасно у трьох европейських містах - Лінці, Відні і Києві (8 вересня). У рамках фестивалю запланована 6-годиннa програмa показу фільмів з близько 70 країн світу, які ілюструють весь спектр можливостей використання нових технологій у екранній культурі – від мистецьких фільмів до рекламних роликів великих корпорацій та трейлерів голлівудських фільмів.

Сайт організаторів: http://www.aec.at/en/index.asp

Ідучи у крок з розвитком інформаційних технологій, особливо у сфері програмного забезпечення, Австрійська Корпорація Мовлення (ORF) та Upper Austrian Regional Studio, які разом з містом Лінц проводили Ars Electronica з 1979 року, вирішили в 1987 році започаткувати в межах цього фестивалю конкурс Prix Ars Electronica як спільну платформу для творчості митців та науковців з різноманітних дисциплін у галузі медіа поза виміром індустріальних норм. З 1987 року, велика кількість художників з 60 країн з усього світу взяли участь у цьому конкурсі, який тим часом сягнув 1.35 мільйону австрійських шилінгів призового фонду. Список переможців прочитується як "Хто є Хто у Кібермистецтві".

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
1 грудня
logo
logo

Вуді Аллен (86)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru