Future Shorts

Future Shorts – найбільша мережа показів короткометражних фільмів у Європі. Представник в Україні: ТОВ «Артхаус Трафік»

Future Shorts діє як фільтр, відбираючи оригінальні, винахідливі та, крім того, розважальні стрічки - короткометражні фільми ,в тому числі документальні, анімаційні, музичне та експериментальне відео тощо.

У своїх програмах Future Shorts охопилює все наявне короткометражне кіномистецтво – від робіт відомих кінорежисерів, таких як Майк Лі, Спайк Джонс, Кріс Маркер, Мішель Гондрі, Патріс Леконт, Кен Лоуч, – до анімації на межі технічних можливостей, студентських робіт і домашнього експериментального відео, не обмежуючи програми єдиним напрямом або тематикою, а відображаючи різнобарвність майбутнього кіно.

Сайт фестивалю: http://www.futureshorts.com.ua

Колекція фільмів Future Shorts створювалась протягом останніх чотирьох років. Сьогодні до Лондонського офісу щомісяця надходить більше ста нових робіт, які проходять відбір, а далі формуються у програми за вибором кураторів конкретної країни. Відбувається постійний обмін фільмами, – з кожного міста, де проходять покази Future Shorts, надходять нові роботи.

Future Shorts також працює як консультант із пошуку нових талантів для кіностудії Miramax, укладачем програм для найбільших кінофестивалів, включаючи Лондонський і Единбурзький.


  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
1 грудня
logo
logo

Вуді Аллен (86)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru