Цікавинки


Типи позначень для відеофайлів
Понеділок, 25 липня 2011 00:00

Хоч піратство і є дуже негативним явищем, яке "підрізає крила" комерційному кінематографу, однак особливості кінопрокату в нашій країні призводять до того, що більшість цікавих фільмів та серіалів пересічний українець може побачити виключно завдяки викачуванню їх з Інтернету - тут вже нічого не вдієш, доводиться просто визнавати цей факт. Звісно дуже погано, коли ті українці, які палко відстоювали українське дублювання,не ходять в українські кінотеатри підтримувати це дублювання гривнею і особисто я це засуджую без жодних заперечень, однак коли фільми ще на підході до українського кіноринку "рубаються" російськими компаніями за принципом "якщо дасте фільм в Україну, то ми не візьмемо його для прокату в Росію" - виходити з цієї ситуації можна лише через торренти. 

А на цих, дуже об'ємних з точки зору інформації, ресурсах відеофайли часто викладають з купою скорочень в описі, які, як доводить досвід, інколи нічого не говорять звичайному користувачу ПК, тому я й вирішив викласти такий собі довідничок. Якщо щось пропустив -пишіть, я додам.

Детальніше...
 
Рейтингові системи кіноасоціацій
Понеділок, 05 травня 2008 01:00

З бурхливим розвитком кіноіндустрії світ швидко наповнили безліч кінострічок найрізноманітнішої тематики, завчасно оцінити що можна показувати дитині, а що не варто - ставало дедалі складніше, а після сексуальної революції - взагалі неможливим, адже майже у всіх фільмах стали зявлятися якщо не сексуальні сцени, то грубі жарти на цю тему. Тож постала задача поділити фільми на певні групи для різних вікових категорій. Першопочатківцем у створенні такої системи, яка б допомогла батькам оцінити чи варто їхнім дітям дивитися той чиіший фільм, стала Американська Кіноасоціація - Motion Picture Association of America (MPAA).

Залежно від змісту та специфіки фільму, кожна картина отримує певну оцінку - так званий віковий рейтинг (рейтинг MPAA), завдяки якому глядацька аудиторія картини може бути обмежена за рахунок виключення з неї дітей і підлітків. Тому рейтинг MPAA грає важливу роль в прокатній долі фільму - відомі неодноразові випадки перемонтування фільму, інколи зі значними змінами, для досягнення бажаного рейтингу, який би дав можливість отримати гроші більшої аудиторії.

Система рейтингів MPAA була введена в дію 1 листопада 1968 року, тому для фільмів, які вийшли в прокат до введення цієї системи зазвичай використовується позначення U (Unrated). А всі картини, які в даний час виходять в американський прокат отримують один з п'яти рейтингів: G, PG, PG-13, R, NC-17. Для картин, що з якихось причин не отримали рейтинг Американської Кіноасоціації, зазвичай використовується позначення NR (Not Rated), але варто зауважити, що позначення U і NR не є офіційно прийнятими рейтинговими оцінками.

Детальніше...
 
Друга субота вересня - День українського кіно
Субота, 22 вересня 2007 19:28

З 23 січня 2003 року діє Закон України "Про загальнодержавну програму розвитку кіноіндустрії на 2003-2007 роки”, завданням якого є створення належних умов для розвитку кінематографії України, відновлення ролі і впливу національного кінематографу у культурній, соціальній і духовній сферах життя Українського народу, відновлення кінематографії як конкурентоспроможної галузі, вдосконалення механізмів позабюджетного фінансування та залучення в кінематографію України інвестицій.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3

Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
21 вересня
logo
logo

Стівен Кінг (74)
logo
logo

Джеррі Брукгеймер (76)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru