Владика Андрей (Vladyka Andrey)
Режисер: Олесь Янчук
Сценарій: Михайло Шаєвич, Олесь Янчук
Актори: Сергій Романюк, Ірина Мак, Лембит Улфсак, Олег Треповський, Тарас Постніков , Роман Гринів, Федір Стригун,
Виробництво студії: Кіностудія ім. Довженка, Студія «Олесь», Український Конгресовий комітет Америки, Міністерство культури і туризму України, Державна служба кінематографії України (Україна)
Прем'єра в Україні: 23.08.2008 (у кінотеатрі «Київ» в рамках святкування Дня Незалежності України)
Кінопрокатник в Україні:  

Чи часто замислюємося ми про сенс життя? Чи часто в коловороті буття звертаємо погляд свій на тих, хто, перебуваючи серед нас, непомітно змінює наш внутрішній світ і світ зовнішній?

Їх небагато. І завіса кривди, як правило, оточує їх. Вони йдуть без дороги, випромінюючи світло і любов, торуючи шляхи людству. І серед цих небагатьох – митрополит Андрей Шептицький. Нащадок старовинного шляхетного роду, серед якого були видатні релігійні діячі й полководці, дипломати і політики, він знехтував перспективою блискучої світської чи військової кар’єри і обрав шлях служіння Богу і людям.

В основу фільму покладено біографію митрополита української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького, який протистояв репресіям тоталітарних режимів Сталіна і Гітлера.

Фільм було показано в українському павільйоні в рамках Каннському кінофестивалю, де Україна, завдяки Українській Кінофундації і торговій марці Nemiroff вперше мала власний павільйон і більш широко представляла вітчизняний кінематограф.

 


Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
8 березня
logo
logo

Джеймс Ван Дер Бік (44)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru