Прощання / Відліт (Okuribito / Departures)
Режисер: Йоджіро Такіта
Сценарій: Кундо Кояма
Актори: Мошахіро Мотокі, Ріоко Хіросу, Цутому Ямазакі
Виробництво студії: Amuse Soft Entertainment, Asahi Shimbunsha, Dentsu, Mainichi Hoso, Sedic, Shochiku Company, Shogakukan, Tokyo Broadcasting System (Японія)
Рейтинг (MPAA): NR
Прем'єра в світі: 13.09.2008
Прем'єра в Україні:
Кінопрокатник в Україні:

Віолончеліст Дайго Кобаясі - тепер безробітний, оскільки його оркестр було розформовано. Дайго повертається зі столиці до свого рідного далекого містечка, де намагається знайти хоч якусь роботу, аби прогодувати себе та дружину. Одного дня йому на очі втрапило оголошення про вакансію в компанії "Відліт" ("Okuribito") - спочатку Дайго вирішив, що мова йде про турагенцію, але виявилось, що місце вільне в агенції ритуальних послуг, яка готує тіла тих, чиї душі вже відлетіли, до прощання з цим світом. І хоч дружина та знайомі вважають професію "ноканші" - професіонала, який займається миттям, гримуванням та одяганням тіл померлих - гідною презирства, сам Дайго вдруге знаходить своє покликання в роботі на межі життя та смерті...

 


Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Фільм суперовий!!! Чисто випадково порекомендував знайомий. Подивився дві години на одному диханні. Дуже і дуже рекомендую всім (єдина сцена на початку з 'дівчинкою', яку дітям треба пояснити). Незважаючи на похоронну тему, фільм дуже світлий і оптимістичний.Таке кіно треба крутити по всіх каналах 24 години на добу, а не всяке телелайно, яке нам показують вітчизняні медіа... P.S. Бачив переклад цього фільму як 'Відбуття'.

Написав Олександр,
Дата П'ятниця, 05 травня 2017 Час 12:00

 1 
Сторінка 1 of 1 ( 1 Коментарі читачів )
Іменинники
25 січня
logo
logo

Міа Кіршнер (47)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru