Старі пси (Old dogs)
Режисер: Волт Бекер
Сценарій: Девід Даймонд, Девід Вейсман
Актори: Джон Траволта, Робін Вільямс, Джастін Лонґ, Елла Блю Траволта, Сет Грін, Келлі Престон, Коннер Рейбарн, Метт Діллон, Берні Мак, Декс Шепард
Виробництво студії: Tapestry Films, Walt Disney Pictures (США)
Рейтинг (MPAA): PG
Прем'єра в світі: 25.11.2009
Прем'єра в Україні: 10.12.2009
Кінопрокатник в Україні: B&H

Класичний сюжет співставлення дорослих чоловіків та малих дітей - життя двох давніх приятелів та партнерів по бізнесу стає догори дригом, коли одного дня в результаті дивного збігу обставин їм на голову падають семирічні близнюки, за якими потрібен постійний нагляд.

Всього два роки пройшло відтоді, як екранами кінотеатрів прогуркотіли на мотоциклах четверо дядьків передпенсійного віку, у яких відповідна психологічна криза викликала бажання відчути себе байкерами, за що їм в ребра прийшов не біс, а носаки справжніх байкерів-бандитів. Цей момент припав якраз на війну за українське дублювання і кожен фільм, незважаючи на його якість в першу чергу як витвору мистецтва, сприймався як маленька перемога - саме тоді "Дикі кабани" були хоч і досить стримано, але схвалені українською публікою. У себе на батьківщині досить нуднувата комедія, розрахована, з огляду на її рейтинг, на підлітків та молодь, котрим пропонувалося посміятися з потуг старих пеньків хапаючись за радикулітний поперек показати, що "ще є порох в порохівницях", була нещадно розгромлена критиками і отримала оцінки, які були мікроскопічно вище за шедеври з участю Періс Гілтон. Та це не завадило "Диким кабанам" зібрати в світовому прокаті грошей вчетверо більше за свій бюджет - в першу чергу завдяки досить відомим акторам, слава яких хоч і потьмяніла останнім часом, та все ж здатна загнати деяких глядачів в кінотеатри. Звісно, такий успіх мав отримати належну нагороду - тому режисера Волта Бекера перевели з "дорослого підрозділу" компанії Діснея в дитячий, додавши щось типу: "Чувак, в тебе гарно вийшло, тепер спробуй зробити те саме, тільки так, щоб можна було і дітям показати - тим паче тут така нагода, у Траволти якраз донька достатньо підросла, аби погратися в ляльки на великому екрані". І Волт зробив - тих самих "Диких кабанів", тільки в стилі "телепузиків".

Проходить рік за роком, а для мене залишається так само нез`ясованим питання - чому при таких чудових мультфільмах, як, наприклад, "Вольт" чи "Аладдін", у "Волт Дісней" виходять такі непоказні фільми? Складається враження, що цей підрозділ живе виключно для того, аби демонструвати - "от, ми не лише для діток "Русалоньку" малювати вміємо - ми ще й грубо пожартувати можемо, наприклад вимазюкати самого Траволту в собаче лайно". Всі фільми, які виходять зі знімальних майданчиків "WDP" мають одні й ті самі незмінні недоліки - нудний, не розрахований на цільову групу, сюжет, тупі жарти, пряма, як дошка, мораль. "Старі пси" нічим не відрізняються від десятків своїх попередників. Суть фільму залишилась від попередника, з яким вони збігаються навіть кількістю букв в назів - два старих пеньки на схилі років відкривають для себе всі негативи та принади сімейного життя. Чому це має бути смішним дітям молодшого шкільного віку - незрозуміло, а їх батьків такі жарти і поготів вганяють в депресію і роздуми про те, що до цих проблем їм теж недовго лишилось. Успішний жарт у сценаристів, які колись створили досить смішну "Еволюцію", знайшовся аж один - з переплутаними пігулками, мабуть тому в фільмі його вирішили повторити аж двічі. Все ж інше лежить так само далеко від справжнього гумору, як собача купка - від маски для обличчя.

Єдині, кого в цьому театрі абсурду можна зрозуміти - це Траволта та Вільямс. Кращі роки останнього далеко позаду разом з "Двохсотлітньою людиною", зараз Робіна запрошують в кращому випадку на озвучування мультфільмів та роботу статуєю, в гіршому - в ідіотські комедії, де йому доводиться з усмішкою плавати в лайні. Траволта ж свого часу вже пережив період забуття, тож зараз знімається в чому завгодно, аби платили гроші - а тут ще й вийшло доньку світові показати. Та це не виправдовує тих, хто підсовує дітям такі стрічки, в яких ні гумору, ні моралі, ні навіть розваги нема і близько.

 


Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

отличная комедия!смеялась до слез!!всем рекомендую посмотреть!!

Написав Еленка Балерина,
Дата Неділя, 17 січня 2010 Час 11:13

 1 
Сторінка 1 of 1 ( 1 Коментарі читачів )
Іменинники
28 травня
logo
logo

Кайлі Міноуґ (54)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru