Старі пси (Old dogs)
Режисер: Волт Бекер
Сценарій: Девід Даймонд, Девід Вейсман
Актори: Джон Траволта, Робін Вільямс, Джастін Лонґ, Елла Блю Траволта, Сет Грін, Келлі Престон, Коннер Рейбарн, Метт Діллон, Берні Мак, Декс Шепард
Виробництво студії: Tapestry Films, Walt Disney Pictures (США)
Рейтинг (MPAA): PG
Прем'єра в світі: 25.11.2009
Прем'єра в Україні: 10.12.2009
Кінопрокатник в Україні: B&H

Класичний сюжет співставлення дорослих чоловіків та малих дітей - життя двох давніх приятелів та партнерів по бізнесу стає догори дригом, коли одного дня в результаті дивного збігу обставин їм на голову падають семирічні близнюки, за якими потрібен постійний нагляд.

Всього два роки пройшло відтоді, як екранами кінотеатрів прогуркотіли на мотоциклах четверо дядьків передпенсійного віку, у яких відповідна психологічна криза викликала бажання відчути себе байкерами, за що їм в ребра прийшов не біс, а носаки справжніх байкерів-бандитів. Цей момент припав якраз на війну за українське дублювання і кожен фільм, незважаючи на його якість в першу чергу як витвору мистецтва, сприймався як маленька перемога - саме тоді "Дикі кабани" були хоч і досить стримано, але схвалені українською публікою. У себе на батьківщині досить нуднувата комедія, розрахована, з огляду на її рейтинг, на підлітків та молодь, котрим пропонувалося посміятися з потуг старих пеньків хапаючись за радикулітний поперек показати, що "ще є порох в порохівницях", була нещадно розгромлена критиками і отримала оцінки, які були мікроскопічно вище за шедеври з участю Періс Гілтон. Та це не завадило "Диким кабанам" зібрати в світовому прокаті грошей вчетверо більше за свій бюджет - в першу чергу завдяки досить відомим акторам, слава яких хоч і потьмяніла останнім часом, та все ж здатна загнати деяких глядачів в кінотеатри. Звісно, такий успіх мав отримати належну нагороду - тому режисера Волта Бекера перевели з "дорослого підрозділу" компанії Діснея в дитячий, додавши щось типу: "Чувак, в тебе гарно вийшло, тепер спробуй зробити те саме, тільки так, щоб можна було і дітям показати - тим паче тут така нагода, у Траволти якраз донька достатньо підросла, аби погратися в ляльки на великому екрані". І Волт зробив - тих самих "Диких кабанів", тільки в стилі "телепузиків".

Проходить рік за роком, а для мене залишається так само нез`ясованим питання - чому при таких чудових мультфільмах, як, наприклад, "Вольт" чи "Аладдін", у "Волт Дісней" виходять такі непоказні фільми? Складається враження, що цей підрозділ живе виключно для того, аби демонструвати - "от, ми не лише для діток "Русалоньку" малювати вміємо - ми ще й грубо пожартувати можемо, наприклад вимазюкати самого Траволту в собаче лайно". Всі фільми, які виходять зі знімальних майданчиків "WDP" мають одні й ті самі незмінні недоліки - нудний, не розрахований на цільову групу, сюжет, тупі жарти, пряма, як дошка, мораль. "Старі пси" нічим не відрізняються від десятків своїх попередників. Суть фільму залишилась від попередника, з яким вони збігаються навіть кількістю букв в назів - два старих пеньки на схилі років відкривають для себе всі негативи та принади сімейного життя. Чому це має бути смішним дітям молодшого шкільного віку - незрозуміло, а їх батьків такі жарти і поготів вганяють в депресію і роздуми про те, що до цих проблем їм теж недовго лишилось. Успішний жарт у сценаристів, які колись створили досить смішну "Еволюцію", знайшовся аж один - з переплутаними пігулками, мабуть тому в фільмі його вирішили повторити аж двічі. Все ж інше лежить так само далеко від справжнього гумору, як собача купка - від маски для обличчя.

Єдині, кого в цьому театрі абсурду можна зрозуміти - це Траволта та Вільямс. Кращі роки останнього далеко позаду разом з "Двохсотлітньою людиною", зараз Робіна запрошують в кращому випадку на озвучування мультфільмів та роботу статуєю, в гіршому - в ідіотські комедії, де йому доводиться з усмішкою плавати в лайні. Траволта ж свого часу вже пережив період забуття, тож зараз знімається в чому завгодно, аби платили гроші - а тут ще й вийшло доньку світові показати. Та це не виправдовує тих, хто підсовує дітям такі стрічки, в яких ні гумору, ні моралі, ні навіть розваги нема і близько.

 


Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Ваш коментар:Старі пси (Old dogs) ...

Наберіть свій коментар нижче

(обов'язкове поле)

(обов'язкове поле)

Ваш email не буде опубліковано на сайті, він буде відомий лише адміністратору блога
отличная комедия!смеялась до слез!!всем рекомендую посмотреть!!

Написав Еленка Балерина,
Дата Неділя, 17 січня 2010 Час 11:13

 1 
Сторінка 1 of 1 ( 1 Коментарі читачів )
Іменинники
1 грудня
logo
logo

Вуді Аллен (86)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru