Нянька за викликом (The Rebound)
Режисер: Барт Френдліх
Сценарій: Барт Френдліх
Актори: Кетрін Зета-Джонс, Джастін Барта , Кейт Дженнінґс Ґрант, Келлі Ґулд, Ендрю Черрі
Виробництво студії: A&F Productions, Film Department, Javelin Pictures, Process Productions (США)
Рейтинг (MPAA): R
Прем'єра в світі: 17.09.2009
Прем'єра в Україні: 01.10.2009
Кінопрокатник в Україні: JRC Film

Сенді - жінка сорока років, успішна в професійному плані, але в особистому - звичайна мати, яка стала самотньою після того, як завдяки сучасним методам зв'язку впіймала чоловіка на подружній зраді. Та з новою квартирою Сенді отримує ще й привабливого сусіда, який молодший за неї на десять років і, схоже, не звертає увагу на різницю у віці та її доньку-школярку. А тут ще й подруги підштовхують, натякаючи на "останній шанс"...

Скільки б не розповідали оптимісти про жінок, які в "сорок п'ять знову ягідки", та опинитися на вулиці з двома дітьми на руках після десяти років домогосподарювання - тут вже буде не до романтики. Потрібно заробляти гроші, що важко робити без досвіду і молодій студенточці, а матусі - й поготів, тим паче, що в наш час більшість анкет працедавців починається словами "Вік - до 35". Та якщо якимось дивом побут влаштується сам собою - рано чи пізно однак почнуть з'являтися думки про те, що життя ще не закінчилось, а серед чоловіків окрім козлів на зразок колишнього партнера, якому прийшло в голову зайнятися оральним сексом з сусідкою не вимкнувши відеокамери, зустрічаються і пристойні кандидати на побачення. Та невблаганна статистика і тут підсовує свиню - більшість представників сильної статі до "ягідного віку" прекрасної половини просто не доживає через зловживання різними шкідливими речами від дивана з телевізором до жирної свинини під гострим соусом і цигарок. А якщо і зустрічається здоровий індивідуум - то він або вже давно зайнятий більш успішною суперницею, або такий рідкісний придурок, що й очі б на нього не дивилися. Саме так і зароджуються стосунки людей з великою різницею у віці не на користь чоловічої половини пари, на яку консервативні представники суспільства тикають пальцями.

Як в усьому світі так і конкретно в США, де знаходиться "фабрика мрій", середній вік жінок більший за середній вік чоловіків, тож тема нерівних за віком стосунків має бути досить популярною - та на великий екран такі пари потрапляють не лише досить рідко, а ще й виключно в комедійному жанрі, причому жарти над цими стосунками зазвичай щонайменше злі, а подекуди і взагалі непристойні."Нянька за викликом", створена в тому ж стилі, виглядає тим більше дивно з огляду на те, що сценарист і режисер цієї кінострічки Барт Фрейндліх відомий поки що лише своїм одруженням з Джуліаною Мур, яка старша за нього на десять років. Таким чином Барт, як людина з досвідом, міг би підійти до створення сценарію більш зважено, аби продемонструвати відомі йому не з чуток проблеми та свій погляд на їх вирішення. Та не так сталося, як гадалося.

Мабуть шлюб з Джуліаною настільки безтурботний, чи може навпаки, такий безперспективний, що фантазії Барта вистачило лише на створення досить нудної комедії про нерішучого єврейського парубка, котрому дурить голову "стара курка з проблемами", на що доводиться закривати очі його мудрій ідіше-маме. Погляд на "Older Woman Younger Man Relationship" у Барта чомусь не відрізняється від точки зору його колег по ремеслу - стосунки головних героїв викликають лише сміх у їх друзів і дуже швидко підходять до свого фіналу, після якого йде п'ятнадцятихвилинна частина на популярну нині тему допомоги бідним країнам - чи не найцікавіша в фільмі, оскільки демонструє різні цікаві місця нашої планети. Після кінофільму "Мій найкращий коханець" чотирирічної давнини "Нянька" виглядає погано переробленим плагіатом - до того ж в ній нема нічого подібного мистецькій дуелі Уми Турман та Меріл Стріп. Натомість страждання бідної Кетрін Зета-Джонс, якій доводиться котити цей камінець під гору самотужки, викликають лише щирий подив і думки про те, що Майкл Дуглас, схоже, мало дає своїй дружині грошей, через що їй доводиться найматися на подібні підробітки, в яких гумором називають демонстрацію великим планом препарованого бурундука і спілкування головної героїні із залицяльником, котрому припекло сходити "по великому". Це, на мою думку, досить сильне падіння для акторки після "Терміналу" та "Нестерпної жорстокості", а Джуліані, мабуть, варто розглядати цей фільм, як натяк на майбутнє стосунків зі своїм чоловіком. Що ж стосується глядачів - їм краще витратити півтори години на прогулянку осіннім парком, де зараз надзвичайно гарне листя.

 


Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Бачив трейлер до цього фільму - як на мене відмінна має бути комедія! А головна героїня сама прикрашає любий фільм. Варто переглянути з своєю половинкою в кінотеатрі. Кстаті ось ссилка на трейлер http://www.youtube.com/watch?v=Pn8-tI7k9zc.

Написав Костя,
Дата Понеділок, 21 вересня 2009 Час 21:28

 1 
Сторінка 1 of 1 ( 1 Коментарі читачів )
Іменинники
14 серпня
logo
logo

Міла Куніс (35)
logo
logo

Хелі Бері (52)
logo
logo

Емануель Беар (55)
logo
logo

Марша Гей Гарден (59)
logo
logo

Вім Вендерс (73)
logo
logo

Стів Мартін (73)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru