Замерзлі душі (Cold Souls)
Режисер: Софі Бартез
Сценарій: Софі Бартез
Актори: Пол Джиаматі, Діна Корзун, Емілі Вотсон, Девід Стретейрн, Кетрін Віннік, Лорен Амброзі, Боріс Кієвскі, Оксана Лада, Наталія Звєрєва, Ребекка Бруксер, Євгеній Дехтяр, Флоенн Енкег, Фабріція Дел Ферра, Поліна Ґороховская
Виробництво студії: Journeyman Pictures, Memento Films Production, Touchy Feely Films, arte France Cinéma (США, Франція)
Рейтинг (MPAA): PG-13
Прем'єра в світі: 13.11.2009
Прем'єра в Україні: 05.08.2010
Кінопрокатник в Україні: Молодість

Пол - нервовий актор, якого доводить до депресії роль головного героя в американській інтерпретації п'єси Чехова "Дядя Ваня". Він не може їсти і спати через думки про те, як її краще зіграти. Та одного разу йому трапляється на очі рекламна стаття про інноваційний винахід однієї компанії, яка запевняє, що може маніпулювати душами людей. Вбачаючи в цьому ліки, Пол іде до компанії і просить забрати свою душу на зберігання поки не пройде виступ. Та, як це часто буває, трапляється прикра помилка і повернувшись за своїм "внеском" Пол виявляє, що душі переплутали, і його власна, в тілі недалекої але амбітної актрисульки, відправилась на інший бік планети в місто Санкт-Петербург, до таємничої для пересічного американця Росії. Саме туди Полу доводиться їхати за маленькою, як бобове зерня, але своєю рідною душею.

 


Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
25 жовтня
logo
logo

Адам Голдберг (51)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru