Кішки проти собак 3D: Помста Кітті Галор (Cats & Dogs 3D: Revenge of Kitty Galore)
posterРежисер: Бред Пейтон
Сценарій: Рон Дж. Фрідман, Стів Бенсич
Актори: Крісс О'Доннелл, Роджер Мур, Джек МакБреєр, Кєрнан Шипка, Карлос Алазракі, Пол Родріґез, а також в озвученні Алек Болдвін, Майкл Кларк Дункан, Кріс О'Доннелл, Джо Пантоліано, Бетт Мідлер
Виробництво студії: Village Roadshow Pictures, CD2 Films (США)
Рейтинг (MPAA): -
Прем'єра в світі: 30.07.2010
Прем'єра в Україні: 30.07.2010
Кінопрокатник в Україні: Кіноманія

Продовження дитячого бойовика 2001-го року, де в головних ролях були тварини, яким за допомогою спецефектів дали можливість розмовляти. Котяча та собача організації все так само воюють між собою, але одного дня з'явився непередбачуваний фактор на ім'я Кітті. Колишній спецагент, а тепер вигнанець, Кітті замислив такий страшний план помсти, що його виконання ставить під загрозу.

Незрозуміло, що відбувається в «небесних канцеляріях» Голлівуду, але останнім часом про баланс кінофільмів, які виходять з їхнього конвеєру, навіть не може йти мови – скидається на те, що у «фабриці мрій» керують не митці, а шпигуни, які бігають від студії до студії, підглядають, нишпорять, винюхують, що ж саме знімають конкуренти і після цього звалюють на голови бідних глядачів один за одним кінофільми на однакову тематику. Цього разу в прогнозі погоди оголошено торнадо фільмів «з тваринами, які розмовляють» - такий собі специфічний жанр комедій. Інколи за такою навалою цікаво спостерігати – наприклад коли продукт відомої компанія не витримує жодної критики, зате маловідомі її колеги по мистецтву випускають цікавий проект і одразу завойовують своє місце на ринку. Але це буває надзвичайно рідко – в інших випадках це досить нудне видовище, і, на жаль, «Атака розмовляючих тварин-2010» винятком не стала. Не встигли ми переглянути досить пересічну «Бригаду М» з говіркими морськими свинками та кротами, як прийшли лісові звірі з бриденької «Помсти пухнастих», і наразі довершує «парад» продовження досить цікавого дитячого фільму десятирічної давнини про війну котів та собак.

З «героїв» минулої картини тепер лишилось всього двоє: Лу, який чомусь змінив своє рішення, повернувся до псячої спецслужби і навіть очолив її, обігнавши свого колишнього начальника Буча, і сам Буч, котрий тепер всього лише старший спецагент. А от історія абсолютно нова – на сцену виходить котяча спецслужба та її колишній агент Кітті Галор, яку викинули з будинку господарі після нещасного випадку, наслідком котрого стало повне облисіння. Через таку підступність Кітті вирішила зруйнувати світ, нацькувавши на господарів оскаженілих гавкаючих «друзів людини». Виглядає це в словесному описі не дуже, але на екрані, повірте, все набагато гірше. По-перше для першої частини історію писали сценаристи «Поганого Санти» та «Я кохаю тебе, Філіпе Морісе» Джон Рекуа та Гленн Фікарра: перша з цих стрічок доводить наявність у хлопців почуття гумору, а друга – їх спроможність створити таку стрічку на тему гомосексуальних стосунків, що вона може бути гідно оцінена навіть відвертими гомофобами - тому як не талант, то принаймні майстерність у них точно є.  Другій же частині так не пощастило – їй сценарій писали Рон Фрідман та Стів Бенсич, які до цього вигадали «Братика ведмедя», «Курча Ципу» та «Сезон полювання» - проекти всі як один провальні в першу чергу через бездарність сценарію.

«Помста Кітті Галор» свідчить, що за останні роки таланту Рон та Стів не набули ані крихти – сценарій на більшу частину повторює перших «Котів проти собак», а на меншу пересипаний двозначними і досить тупенькими жартами, в той час як легкість і невинний гумор першої частини в ньому не присутні ані на грам. По-друге основним в такого роду фільмах є спецефекти, а з ними у «Кітті», як би це дивно не звучало, ще гірше, аніж у її попередника десятирічної давнини – очевидно дався взнаки вихід з проекту медійного гіганта Warner Bros. Pictures, хоча на 85 мільйонів доларів навіть попри інфляцію та економічну кризу стрічки знімають набагато краще. В той час як у «Котів проти собак» основний екранний час займали зйомки дресированих тварин, в «КпС-2» вирішили з цим не марудитись і віддали максимум уваги власне «розмовам», схожим більше на знущання з нещасних опудал. Дивитись на це – задоволення невелике. Ну і по-третє – через повністю атрофований гумор у сценаристів дитину на цю стрічку вже краще не вести.

До речі, доведеться перепросити – насправді в кадрі двоє з половинкою героїв старого фільму: там буде присутній і головний негідник попередньої картини містер Тінклс, який тепер грає роль «котячого Ганнібала Лектера», але його настільки мало, що можна поки що і не враховувати -  та при цьому в його історії, ніби в брудному ставку, ховаються кінці «тріквела». Тому залишається тільки сподіватись, що до тріквелу справа не дійде через банальне банкрутство компанії, яка здатна випускати подібне повноформатне сміттячко. Єдине, що в цьому всьому не дуже добре - такі "шквали" низькопробної продукції здатні поховати під собою сам тип кінофільмів з тваринками, в той час як навіть старий-престарий "Бейб" доводить, що в цьому жанрі можна творити шедеври. 

 


Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
1 грудня
logo
logo

Вуді Аллен (86)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru