На відстані кохання (Going the Distance)
posterРежисер: Нанетт Барштейн
Сценарій: Джеф Ла Туліпп
Актори: Дрю Беррімор, Джастін Лонґ, Крістіна Епплґейт, Джейсон Судейкіс, Рон Лівінґстон, Келлі Ґарнер
Виробництво студії: New Line Cinema, Offspring Entertainment (США)
Рейтинг (MPAA): R
Прем'єра в світі: 27.08.2010
Прем'єра в Україні: 09.09.2010
Кінопрокатник в Україні: Кіноманія

Чарівна Ерін одного вечора зустрічає в барі цікавого хлопця на ім'я Гаррет - слово за словом, келих за келихом і під пиво з горішками народилось нове почуття. Їм приємно разом, вони щасливі - але дні швидко минають і новоствореній парі доводиться розлучитись та роз'їхатись по різним містам. Проти їх стосунків виступає час, відстань та сестра Ерін, але сучасні засоби зв'язку і власні почуття допомагають розлученим відчувати себе одним цілим.

 

"Стосунки на відстані" - штука, з якою кожен зустрічається хоча б раз в житті. У когось це продовження курортного роману, у когось  так і не закінчились разом з навчанням студентські любощі, а хтось, як герої фільму, у відрядженні до далекого містечка зустрічає свою половинку. Спільним для всіх можливих ситуацій, які розвиваються між людьми з різним містом проживання, є нетривалість. На словах казати «я кохатиму тебе довіку і навіть кілометри не стануть на заваді» добре, але жорстока реальність поволі і невблаганно ставить все на свої місця – спільних тем для телефонних розмов стає все менше, час на чергову поїздку на вихідних знаходиться все рідше і зрештою колишні закохані остаточно віддають перевагу тим, кого можуть бачити особисто, а не на фотографії .

На цій плідній ниві виріс вже не один десяток кінофільмів, які розігрують різні сторони таких стосунків – взяти хоча б і минулорічний «Вище неба», де двоє успішних менеджерів знаходили періодичну розраду в ліжках готелів, коли їх відрядження співпадали в одному місті. Та романтична драма з Клуні і Фармігою – фільм досить високого ґатунку, автори ж цієї стрічки взяли за основу «шедеври» Джада Апатова, автора «Трішки вагітної». Для режисерки Нанет Барштейн, яка вже має кілька престижних нагород за свої документальні роботи, «На відстані кохання» став пробним  дебютом в художньому кіно, тому можна вибачити деякі недоліки з її боку, тим паче, що в романтичних комедіях від режисера дуже мало що залежить. Головна робота по виконанню задачі утримання глядача біля екрану лежить на авторах сценарію, а Джеф Ла Туліпп, який до перекваліфікації в сценаристи кілька років працював на «фільтрації» тисяч сценаріїв, якими завалюють Голлівуд, за власним зізнанням вигадав ідею фільму на п‘яну голову, гуляючи разом зі своїм другом-продюсером.

Що вийшло з союзу алкоголю та сотень прочитаних невдалих сценаріїв – та нічого гарного. Головне питання, винесене в двозначну оригінальну назву фільму, залишилось повністю нерозкритим, жодних пропозицій стосовно проблеми збереження стосунків на відстані Джеф вирішив не надавати та й взагалі про них дуже швидко забув, зосередившись на розкритті «курортного роману» поміж двома героями. На щастя Дрю Беррімор та Джастін Лонг знаходились якраз в розпалі власного роману, тож з акторською грою проблем не було і ця частина фільму виглядає якщо не смішною (наче ж обіцяли комедію, пригадуєте?) то хоча б романтичною, принаймні з точки зору сучасної молоді. Та коли справа доходить до «кохання по телефонних дротах» - сюжетна лінія провисає, починає пробуксовувати і зрештою набридає самій знімальній групі, яка швиденько закінчує все абсолютно нелогічним фіналом. Що в цій ситуації робити глядачеві, який хотів гумору і романтики, а отримав голу дупцю Джастіна і невдалий досвід Дрю в сексі по телефону – ніхто не пояснив, коментарі Апатова з приводу такого «наслідування» також невідомі. Хоча, якщо «Трішки вагітна» свого часу зірвала стільки компліментів від тінейджерів – може й тут вони знайдуть щось своє.

 


Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
28 травня
logo
logo

Кайлі Міноуґ (54)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru