Дівчина мого найкращого друга (My Best Friend's Girl)
Режисер: Говард Дойч
Сценарій: Джордан Каган
Актори: Кейт Гадсон, Ліззі Каплан, Дженні Моллен, Алек Болдвін, Джейсон Біґґс, Дейн Кук
Виробництво студії: Management 360, Terra Firma Films, New Wave Entertainment (США)
Рейтинг (в США): R
Прем'єра в світі: 19.09.2008
Прем'єра в Україні: 19.09.2008
Кінопрокатник в Україні: Аврора

До негараздів головного героя, якого щойно покинула дівчина, додається ще один - його кращий друг починає зустрічатись з цією дівчиною. Насправді вірний друг хоче влаштувати їй кілька надзвичайно невдалих побачень, аби вона на його прикладі зрозуміла, якого чудового хлопця втратила. От тільки сам колишній хлопець про це не знає.

Спеціаліст в романтичних стосунках, який допомагає бовдурам в амурних справах і, зрештою, закохується в дівчину одного з клієнтів - цей сюжет останніми роками затягали настільки, що його не приймуть навіть в секонд-хенд. "Кохання та інші неприємності" з Сарою Джессікою Паркер та "Метод Хітча" з Вілом Смітом - це одні з найвідоміших прикладів за останні три роки. І навіть спосіб повернути сюжет "від зворотнього", перетворивши головного героя на рідкісну падлюку, яка псує дівчатам побачення з ним, аби вони знову закохалися в покинутих телепнів, може спрацювати виключно за умови наявності вмілого режисера та хоча б кількох непоганих акторів, інакше дивитись такий фільм зможуть хіба що абсолютно безнадійно самотні дівчата. Але щоб це зрозуміти - треба, мабуть, бути ще й професіоналом в кінобізнесі. "Дівчині мого кращого друга" не пощастило з жодним з пунктів списку "як зробити пристойну романтичну комедію", від першого і до останнього.

Все почалось з того, що Ден Кук, відомий по ролям у фільмах "Щасти, Чаку" та "Закохатись в наречену брата" заснував власну продюсерську агенцію "Superfinger Entertainment" і вирішив, що коли він так відомий романтичними комедіями, то чому б йому не зробити фільм самого себе. Разом з кількома маловідомими компаніями, що спеціалізуються на випуску третьорозрядних фільмів для домашнього відео, він зібрав цілих двадцять мільйонів доларів і вирішив діяти. Звісно, щодо виконавця головної ролі питання навіть не стояло, це мав бути сам Ден. А от щодо інших членів знімальної групи, то тут Кук не придумав нічого кращого, аніж дати можливість одному своєму знайомому спробувати себе в професії сценариста, а на місце режисера витягти із забуття режисера Говарда Дойча. Того самого Дойча, який примудрився зробити таке продовження вельми непоганих "Дев'яти ярдів", причому з тими ж чудовими акторами, що воно не зібрало в прокаті навіть половини свого бюджету, після чого про Говарда в Голлівуді забули на довгих чотири роки.

Результат вийшов вражаючий. Сценарій - не лише банальний до скреготу зубів, а й переповнений підлітковим гумором в стилі "Суперперців" та нецензурною лексикою, дещо пом'якшеною локалізаторами, тому навіть безнадійно самотні дівчата навряд чи будуть в захваті. Про акторів краще взагалі промовчати - їхня гра просто відсутня, оскільки вони існують в ньому лише для відображення своїх амплуа, що вже склались у них історично: Ден - брутальний зовні, але добрий всередині мачо, Кейт - привабливий об'єкт суперництва, Біггс - вічний тюхтій і невдаха.

Реакція на таке відношення до роботи та глядача не забарилася - з результатів прокату вже видно, що це буде чергова робота Дойча, яка навіть не поверне свій бюджет. Одна тільки думка не дає мені спокою - зрозуміло, що Біггс досі не набув репутації серйозного актора, Кук знімав фільм з собою в головній ролі, а колишній актор вищого гатунку Алек Болдвін заробляє собі грошей на почесну пенсію. Але що в цій компанії робить молода та перспективна Кейт? Хіба що, як колись казали у фільмі "Джей та Мовчазний Боб б'ють у відповідь" - інколи доводиться зніматися у фільмах друзів, яким винен послугу. 

 


Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
23 січня
logo
logo

Евен Бремнер (49)
logo
logo

Рутгер Хауер (77)
logo
logo

Сонні Чіба (82)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru