Кіно з HDTV
Середа, 03 січня 2007 10:05
HDTV Стандарт телевізорів HDTV, котрий переможно крокує планетою (очікується, що лише в США їх кількість у населення протягом цього святкового сезону виросте до 33 млн), створив невідому досі для телебачення проблему. Розкриваючи в повній мірі красу навколишнього світу, він відображає на екрані також найменші проблеми зовнішності людей - з такою ж високою чіткістю ви побачите на екрані не лише кожну травинку чи зірочку, а й кожен прищик, зморщечку чи волосинку акторів.
Телевізійне середовище вже вирує, вирішуючи, що ж робити, оскільки попри усі намагання гримерів, на телевізорі з діагоналлю 52" відразу буде видно, що вчора диктор гуляла на вечірці і пізно лягла спати. Особливо гостро ця проблема постає перед жінками - з одного боку у них раніше з'являються ознаки старіння, з іншого до дрібних вад чоловіків суспільство ставиться набагато толерантніше.
Дехто вже прогнозує відмирання крупних планів при з'йомці та появу відповідних вимог до зовнішнього вигляду в трудових контрактах, а косметичні компанії та спеціалісти з мейк-ап зайняті розробкою нових методик приховування недоліків зовнішності:наприклад нового способу прибирання з обличчя косметики повітрям, а не досить грубими губками. Але ці напівміри не дають досить відчутного ефекту, тому все частіше лунають рекомендації людям, які "працюють обличчям", відмовлятися від кави та цигарок, вести здоровий спосіб життя, вживати багато води, правильно харчуватися і доглядати за своєю зовнішністю.
На жаль, відмічає Шейла МакКена, автор "HDTV-friendly" лінії косметики, якою вже користуються на кількох каналах, турбота про свій зовнішній вигляд досі є прерогативою людей старшого віку, молоді ж зірки досить безвідповідально ставляться до своєї зовнішності, адже косметична хірургія привчила їх, що будь-які недоліки можна буде потім прибрати. От тільки такі методи, як фейсліфтинг та ін'єкції ботоксу, в еру HDTV відходять в минуле, тому що такі екрани з високої чіткістю демонструють неприродність зон, які були піддані корекції. А деякі телезірки, як наприклад 28-річна Кет Фостер з телеканалу Foх, взагалі вважають, що в демонстрації реальної зовнішності нема нічого страшного, оскільки людям буде приємніше розуміти, що люди з телеекранів такі самі звичайні створіння зі своїми дрібними недоліками.
От тільки велике питання, чи буде вона так вважати, коли постарішає на десять років?
  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
29 березня
logo
logo

Люсі Лоулес (52)
logo
logo

Крістофер Ламберт (63)
logo
logo

Брендан Глісон (65)
logo
logo

Ейлін Гекарт
(1919 - 2001)

logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru