Номінанти 64-го кінофестивалю “Золотий глобус”
Четвер, 04 січня 2007 18:00

golden_globe_award Через одинадцять днів відбудеться царемонія нагородження премії Золотий глобус - її вважають попередньою демонстрацією результатів нагородження Оскарами. Найбільшу кількість номінацій цього разу посів "Вавілон" Алехандро Гонсалеса Ін'яріту - 8 категорій, за ним йдуть "Відступники" Мартіна Скорсезе - 6, та Дівчата моєї мрії - 5.

Загальний перелік номінантів виглядає так:

Кращий фільм–драма

(Best Motion Picture–Drama)

Вавілон (Babel)

Бобі (Bobby)

Відступники (The Departed)

Малі діти (Little Children)

Королева (The Queen)


Краща актриса в драмі

(Best Performance By An Actress In A Motion Picture – Drama)

Пенелопа Крус – Повернення (Volver)

Джуді Денч – Нотатки про скандал (Notes on а Scandal)

Меґґі Джиленгаал – Малятко Шеррі (SherryBaby)

Хелен Міррен – Королева (The Queen)

Кейт Уінслет – Малі діти (Little Children)

 

Кращий актор в драмі

(Best Performance By An Actor In A Motion Picture – Drama)

Леонардо ДіКапріо – Кривавий алмаз (Blood Diamond)

Леонардо ДіКапріо – Відступники (The Departed)

Пітер О'Тул – Венера (Venus)

Уїлл Сміт – В гонитві за щастям (The Pursuit of Happyness)

Форест Вайтекер – Останній король Шотландії (The Last King Of Scotland)

 

Кращий фільм–мюзикл або комедія

(Best Motion Picture – Comedy Or Musical)

Борат (Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan)

Диявол носить Prada (The Devil Wears Prada)

Дівчата мрії (Dreamgirls)

Маленька міс Щастя (Little Miss Sunshine)

Тут палять (Thank You for Smoking)

 

Краща актриса в мюзиклі або комедії

(Best Performance By An Actress In A Motion Picture – Comedy Or Musical)

Анет Бенінг – Біг з ножицями/Running With Scissors

Тоні Колет – Маленька міс Щастя/Little Miss Sunshine

Бейонсі Ноулз – Дівчата мрії/Dreamgirls

Меріл Стріп – Диявол носить Prada/The Devil Wears Prada

Рене Зелвегер – Міс Поттер/Miss Potter

 

Кращий актор в мюзиклі або комедії

(Best Performance By An Actor In A Motion Picture – Comedy Or Musical)

Саша Берон Коен – Борат (Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan)

Джоні Депп – Пірати Карибського моря: Скриня мерця (Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest)

Аарон Екхарт – Тут палять (Thank You for Smoking)

Чіветел Еджіофор – Взуттєва фабрика (Kinky Boots)

Уїлл Феррелл – Безглуздіше за вигадку (Stranger Than Fiction)

 

Кращий анімаційний фільм

(Best Animated Feature Film)

Тачки (Cars)

Веселі ніжки (Happy Feet)

Будинок-монстр (Monster House)

 

Кращий фільм іноземною мовою

(Best Foreign Language Film)

Апокаліпсис (Apocalypto), США

Листи з Іводзіми (Letters from Iwo Jima), США – Японія

Інші життя (Das Leben der Anderen), Німеччина

Лабіринт Фавна (El Laberinto del Fauno), Мексика

Повернення (Volver), Іспанія

Краща актриса другого плану

(Best Performance by an Actress in а Supporting Role in а Motion Picture)

Адріана Барраза – Вавілон(Babel)

Кейт Бланшетт – Нотатки про скандал (Notes on а Scandal)

Емілі Блант – Диявол носить Prada (The Devil Wears Prada)

Дженніфер Хадсон – Дівчата мрії (Dreamgirls)

Рінко Кикуті – Вавілон (Babel)

 

Кращий актор другого плану

(Best Performance by an Actor in а Supporting Role in а Motion Picture)

Бен Еффлек – Голлівудленд (Hollywoodland)

Еді Мерфі – Дівчата мрії (Dreamgirls)

Джек Николсон – Відступники (The Departed)

Бред Пітт – Вавілон (Babel)

Марк Уолберг – Відступники (The Departed)

 

Кращий режисер

(Best Director – Motion Picture)

Клінт Іствуд – Прапори наших батьків (Flags of Our Fathers)

Клінт Іствуд – Листи з Іводзіми (Letters from Iwo Jima)

Стівен Фрірз – Королева (The Queen)

Алехандро Гонсалес Іньярріту – Вавілон (Babel)

Мартін Скорсезе – Дівчата мрії (Dreamgirls)

Кращий сценарист

(Best Screenplay – Motion Picture)

Гиллермо Арріага – Вавілон (Babel)

Тодд Філд і Том Перротта – Малі діти (Little Children)

Патрік Марбер – Нотатки про скандал (Notes on а Scandal)

Уїльям Мойнахан – Відступники (The Departed)

Пітер Морган – Королева (The Queen)

 

Кращий композитор

(Best Original Score – Motion Picture)

Олександр Деспла – Розмальована вуаль (The Painted Veil)

Клінт Менселл – Фонтан (The Fountain)

Густаво Сантаолалла – Вавілон (Babel)

Карло Силіотто – Кочівник (Nomad)

Ханс Циммер – Код Та Вінчи (The Da Vinci Code)

 

Краща пісня

(Best Original Song – Motion Picture)

A Father's Way – з фільму "В гонитві за щастям" (The Pursuit of Happyness), музика – Seal і Крістофер Брюс, слова – Seal

Listen – з фільму Дівчата мрії (Dreamgirls), музика і слова – Генрі Крігер, Енн Превен, Скотт Катлер і Бейонси Ноулз

Never Gonna Break My Faith – з фільму Бобі (Bobby), музика і слова – Брайан Адамс, Еліот Кеннеді і Андреа Реманда

The Song Of The Heart – з мультфільму Веселі ніжки (Happy Feet), музика і слова – Принц Роджерс Нельсон

Try Not To Remember – з фільму Будинок хоробрих (Home of the Brave), музика і слова – Шеріл Кроу

 

Кращий телевізійний серіал–драма

(Best Television Series – Drama)

24 (2001) (FOX)

Big Love (HBO)

Grey's Anatomy (2005) (ABC)

Heroes (NBC)

Залишитися в живих/Lost (2004) (ABC)

 

Краща актриса в телевізійному серіалі–драмі

(Best Performance by an Actress in а Television Series – Drama)

Патриція Аркетт – Medium (2005)

Еді Фелко – Sopranos, The (1999)

Еванджелін Ліллі – Залишитися в живих/Lost (2004)

Елен Помпео – Grey's Anatomy (2005)

Кайра Седжуїк – The Closer (2005)

 

Кращий актор в телевізійному серіалі–драмі

(Best Performance by an Actor in а Television Series – Drama)

Патрік Демпси – Grey's Anatomy (2005)

Х'ю Лорі – House, M.D. (2004)

Майкл С. Холл – Dexter

Біл Пекстон – Big Love

Кифер Сазерленд 24 (2001)

 

Кращий телевізійний серіал–мюзикл або комедія

Best Television Series – Musical or Comedy

Відчайдушні домогосподарки/Desperate Housewives (2004) (ABC)

Entourage (2004) (HBO)

The Office (2005) (NBC)

Ugly Betty (ABC)

Weeds (2005) (Showtime)

 

Краща актриса в телевізійному серіалі–мюзиклі або комедії

(Best Performance by an Actress in а Television Series – Musical or Comedy)

Маршу Крос – Відчайдушні домогосподарки/Desperate Housewives (2004)

Америка Феррера – Ugly Betty

Феліситі Хаффман – Відчайдушні домогосподарки/Desperate Housewives (2004)

Джулія Луїз-Дрейфус – The New Adventures of Old Christine

Мері-Луїз Паркер – Weeds (2005)

 

Кращий актор в телевізійному серіалі–мюзиклі або комедії

(Best Performance by an Actor in а Television Series – Musical or Comedy)

Алек Болдуїн – 30 Rock

Зак Брефф – Scrubs (2001)

Стів Карелл – The Office (2005)

Чи Джейсон – My Name Is Earl (2005)

Тони Шелоуб – Monk (2002)

 

Кращий міні-серіал або фільм, зроблений для телебачення

(Best Mini-series or Motion Picture Made for Television)

Bleak House (2005) (PBS)

Broken Trail (AMC)

Elizabeth I (2005) (HBO)

Mrs. Harris (2005) (HBO)

Prime Suspect: The Final Act (PBS)

 

Краща актриса в міні-серіалі або фільмі, зробленому для телебачення

(Best Performance by an Actress in а Mini-series or а Motion Picture Made for Television)

Джілліан Андерсон – Bleak House (2005)

Аннетт Бенінг – Mrs. Harris (2005)

Хелен Міррен – Королева/Queen, The

Хелен Міррен – Elizabeth I (2005)

Софі Оконедо – Tsunami: The Aftermath

 

Кращий актор в міні-серіалі або фільмі, зробленому для телебачення

(Best Performance by an Actor in а Mini-series or а Motion Picture Made for Television)

Андре Брогер – Thief

Роберт Дюволл – Broken Trail

Майкл Або – Sleeper Cell (2005)

Чиветел Іджіофор – Tsunami: The Aftermath

Бен Кингслі – Mrs. Harris (2005)

Білл Най – Gideon's Daughter (2005)

Метью Перрі – Ron Clark Story, The

 

Краща актриса другого плану в серіалі, міні-серіалі або фільмі, зробленому для телебачення

(Best Performance by an Actress in а Supporting Role in а Series, Mini-series or Motion Picture Made for Television)

Емілі Блант – Gideon's Daughter (2005)

Тони Коллетт – Tsunami: The Aftermath

Кетрін Хейгл – Grey's Anatomy (2005)

Сара Полсон – Studio 60 on the Sunset Strip

Елізабет Перкинс – Weeds (2005)

 

Кращий актор другого плану в серіалі, міні-серіалі або фільмі, зробленому для телебачення

(Best Performance by an Actor in а Supporting Role in а Series, Mini-series or Motion Picture Made for Television)

Томас Хейден Черч – Broken Trail

Джеремі Айронс – Elizabeth I (2005)

Джастін Кирк – Weeds (2005)

Маси Ока – Heroes

Джеремі Півен – Entourage (2004)

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
29 березня
logo
logo

Люсі Лоулес (52)
logo
logo

Крістофер Ламберт (63)
logo
logo

Брендан Глісон (65)
logo
logo

Ейлін Гекарт
(1919 - 2001)

logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru