Майя Плісецька і Ірина Скобцева «зів’ялі квіти викидають»...
Середа, 31 січня 2007 09:59

квіти викидаютьВідомий кінорежисер Андрій Бенкендорф починає зйомки фільму за романом письменниці Ірен Роздобудько

Випадково дізналася від Ірен суперновину. Навесні почнуться зйомки фільму за її книгою «Зів’ялі квіти викидають». Одну з головних ролей запропоновано зіграти.... Майї Плісецькій, всесвітньо відомій балерині, живій легенді танцю. Серед претендентів на головні ролі – відомі актриси Алла Демидова та Маргарита Терехова. Режисер фільму — Андрій Бенкендорф. Ірен Роздобудько (на фото) підписала угоду і працює над сценарієм майбутнього фільму. Вже готовий сценарій двох серій, залишилося ще дві. Термін здачі сценарію – лютий. Зараз відбувається кастинг акторів.

- Ірен, з вибором акторів справа вже вирішена?

- Знаю, що планують на дві головні ролі Майю Плісецьку та Ірину Скобцеву. Є ще кандидатури Алли Демидової, Світлани Немоляєвої, Маргарити та Анни Терехових (молодшої - на роль у молодості і старшої – на роль героїні в літах). Адже можливі якісь “нестиковки” і непередбачувані обставини. Чоловічих ролей теж ще не затверджено, але серед кандидатур - Ігор Маковецький, Анатолій Лобоцький, Олександр Балуєв.

- Як ви відреагували на такі гучні імена?

- Була дико здивована цими «глибами». Навіть запитала: “А хіба вони погодяться?”. На що мені директор з кастингу відповіла: “А хто ж відмовиться від такого матеріалу? Навіть епізодичну роль Коко Шанель не відмовиться зіграти Ольга Кабо. Не часто акторам випадає такі постаті зіграти”.

- Чи буде задіяно українських акторів?

- Я про це принаймні просила. Щоб були і наші. Може, головну роль – дівчини Стефки – зіграє українська актриса. На інші ролі теж задіюватимуть українських акторів.Через місяць усе буде точно відомо.

 

Уривок з роману

«Коко витягла зі свого ридикюльчика… ножиці. Багато років по тому я дізналася, що вона завжди носила з собою знаряддя своєї праці. «Стій спокійно, дівчинко, зараз зробимо з тебе справжню паризьку кралечку!», – сказала вона і легкими рухами, під час яких я чула, як мелодійно брязкають браслети на її руках… вкоротила мою спідницю майже до колін, так само вчинила і з масивними полами піджака, а потім охайним напівколом зрізала задушливий комір. Роботу завершила голка, якою Коко на живу нитку й дуже майстерно підшила краї. Цей сон тривав хвилин з двадцять. Я оніміла.

Коко підвела мене до великого люстра. «Геть усе штучне! – сказала вона, прискіпливо розглядаючи плід своєї праці. – Природність та елегантність. Затям: природність і елегантність. Завжди і всюди!..» .

Про що роман «Зів’ялі квіти викидають»?

Про те, що жаль за минулим або нездійсненним треба з душі викидати. Це — історія двох актрис, колишніх «зірок» радянського кіно, і однієї молодої жінки, яка доглядає за ними у притулку для самотніх акторів театру і кіно. Все життя ці жінки запекло ворогували між собою – через чоловіка, були суперницями. А він врешті-решт виявився не вартим любові та самопожертви жодної з них. І лише наприкінці життя обидві зрозуміли, що могли бути найкращими подругами.

 

© Високий Замок

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
29 березня
logo
logo

Люсі Лоулес (52)
logo
logo

Крістофер Ламберт (63)
logo
logo

Брендан Глісон (65)
logo
logo

Ейлін Гекарт
(1919 - 2001)

logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru