Премії Гільдії сценаристів США
Понеділок, 12 лютого 2007 10:54

cinema-worldsГільдія сценаристів США (the Writers Guild of America) вручила свої щорічні премії авторам фільмів "Відступники" ("The Departed", режисер Мартін Скорсезе) і "Маленька міс Щастя ("Little Miss Sunshine", режисер Джонатан Дейтон).
Уїльям Монахан отримав премію за кращий адаптований сценарій до "Відступників". У цій же категорії він номінований на "Оскар". Для Монахана це другий сценарій до повнометражної картини: його дебютною роботою було "Царство небесне" Рідлі Скотта (2005).

У категорії "Кращий оригінальний сценарій" премію Гільдії отримав дебютант Майкл Арндт: "Маленька міс Щастя" - його перша робота. Цього ж дня - 11 лютого 2007 року - в Лондоні Британська кіноакадемія BAFTA відзначила його своєю нагородою у цій же категорії.

Нагороду за кращий документальний сценарій отримала Емі Берг ("Звільніть нас від Зла"), а телесеріальні нагороди розійшлись по рукам авторів "Клану Сопрано" (кращий драматичний серіал), "Офіс" (кращий комедійний серіал) та "Бридка Бетті" (кращий новий серіал).

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
29 березня
logo
logo

Люсі Лоулес (52)
logo
logo

Крістофер Ламберт (63)
logo
logo

Брендан Глісон (65)
logo
logo

Ейлін Гекарт
(1919 - 2001)

logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru