85-те нагородження премією Оскар
Понеділок, 11 лютого 2013 00:00

 poster

Вночі, о третій годині ночі за київським часом в Театрі Семюеля Голдвіна розпочалося свято 85-го нагородження "Оскарами" - найвизначніша подія року в кіносвіті. Ведучим цього разу обрали не якогось відомого актора, а режисера Сета МакФарлейна, автора "гострих" гумористичних мультсеріалів "Гріффіни" та "Американський татусь", а також хітової комедії  "Третій зайвий" (Ted). Сет підтвердив свій імідж, розпочавши свій виступ з пісні про відомих акторок та фільми, в яких глядачі могли побачити їхні оголені груди - і якщо Дженіфер Лоуренс сприйняла її як жарт, то Наомі Вотс вочевидь хотіла б пристрелити Сета на місці. Проведення також відмітилось неполіткоректними жартами щодо євреївАрго і досить непоганими музичними номерами, одним словом - було весело.

Рекордсмен: Життя Пі (Life of Pi) - 4 "Оскари"

Кращий фільм: Операція "Арго" (Argo)

Кращий режисер: Енг Лі за фільм Життя Пі (Life of Pi)

Краще виконання головної чоловічої ролі: Деніел Дей-Льюїс за роль у фільмі Лінкольн (Lincoln)

Краще виконання головної жіночої ролі: Дженіфер Лоуренс за роль у фільмі Збірка промінців надії/Мій хлопець - псих (Silver Linings Playbook)

Краще виконання другорядної чоловічої ролі: Крістоф Вальц за роль у фільмі Джанго звільнений (Django Unchained)

Краще виконання другорядної жіночої ролі: Енн Гетевей за роль у фільмі Знедолені (Les Misérables)

Кращий мультфільм: Відважна (Brave)

 

Кращий фільм року

Операція "Арго" (Argo)

Інші номінанти:

Кохання (Amour)
Знедолені (Les Misérables)

Збірка промінців надії/Мій хлопець - псих (Silver Linings Playbook)

Життя Пі (Life of Pi)
Джанго звільнений (Django Unchained)Лінкольн (Lincoln)
Звірі дикого Півдня (Beasts of the Southern Wild)
Ціль номер один (Zero Dark Thirty)

Краще виконання головної чоловічої ролі:

Деніел Дей-Льюїс за роль у фільмі

Лінкольн (Lincoln)

Інші номінанти:


Бредлі Купер за роль у фільмі

Збірка промінців надії/Мій хлопець - псих (Silver Linings Playbook)

Х'ю Джекман за роль у фільмі

Знедолені (Les Misérables)

Хоакін Фенікс за роль у фільмі

Майстер (The Master)

 

Дензел Вашінгтон за роль у фільмі

Екіпаж (Flight)

Краще виконання головної жіночої ролі:

Дженіфер Лоуренс за роль у фільмі

Збірка промінців надії/Мій хлопець - псих (Silver Linings Playbook)

Інші номінанти:

Джесіка Честейн за роль у фільмі

Ціль номер один (Zero Dark Thirty)

Емануель Ріва за роль у фільмі

Кохання (Amour)

Квенжані Волліс за роль у фільмі

Звірі дикого Півдня (Beasts of the Southern Wild)

 

Наомі Вотс за роль у фільмі

Неможливе (The Impossible)

Краще виконання другорядної чоловічої ролі:

Крістоф Вальц за роль у фільмі

Джанго звільнений (Django Unchained)

Інші номінанти:

Алан Аркін за роль у фільмі

Операція "Арго" (Argo)

Роберт Де Ніро за роль у фільмі

Збірка промінців надії/Мій хлопець - псих (Silver Linings Playbook)

Філіп Сеймур Хофман за роль у фільмі

Майстер (The Master)

Томмі Лі Джонс за роль у фільмі

Лінкольн (Lincoln)

Краще виконання другорядної жіночої ролі:

Енн Гетевей за роль у фільмі

Знедолені (Les Misérables)

Інші номінанти:

Емі Адамс за роль у фільмі

Майстер (The Master)

Саллі Філд за роль у фільмі

Лінкольн (Lincoln)

 

Хелен Хант за роль у фільмі

Сурогат (The Sessions)

Джекі Вівер за роль у фільмі

Збірка промінців надії/Мій хлопець - псих (Silver Linings Playbook)

Краща режисерська робота:

Енг Лі за фільм

Життя Пі (Life of Pi)

Інші номінанти:

Міхаель Ханеке за фільм

Кохання (Amour)

Девід Рассел за фільм

Збірка промінців надії/Мій хлопець - псих (Silver Linings Playbook)

Стівен Спілберг за фільм

Лінкольн (Lincoln)

Бен Цейтлін за фільм

Звірі дикого Півдня (Beasts of the Southern Wild)

Кращий оригінальний сценарій:

Квентін Тарантіно за фільм

Джанго звільнений (Django Unchained)

Інші номінанти:

Міхаель Ханеке за фільм

Кохання (Amour)

 

Джон Гатінс за фільм

Екіпаж (Flight)

 

Марк Боал за фільм

Королівство повного місяця (Moonrise Kingdom)

Марк Боал за фільм

Ціль номер один (Zero Dark Thirty)

Кращий адаптований сценарій:

Кріс Терріо за роль у фільмі

Операція "Арго" (Argo)

Інші номінанти:

Люсі Алібар та Бен Цейтлін за фільм

Звірі дикого Півдня (Beasts of the Southern Wild)

Девід Магі за фільм

Життя Пі (Life of Pi)

Тоні Кушнер за фільм

Лінкольн (Lincoln)

Девід Рассел за фільм

Збірка промінців надії/Мій хлопець - псих (Silver Linings Playbook)

Кращий анімаційний фільм:


 Відважна (Brave)

Інші номінанти:

Франкенвіні (Frankenweenie)
 ПараНорман (ParaNorman)
 Пірати: банда невдах
 Ральф (Wreck-It Ralph)

Кращий іншомовний фільм:

Кохання (Amour)

Інші номінанти:

 Відьма війни (War Witch)
 Ні (No)
 Королівський роман (A Royal Affair)
 Кон-Тікі (Kon-Tiki)

Краща операторська робота:

Клаудіо Міранда за фільм

Життя Пі (Life of Pi)

Інші номінанти:

Сімус МакГарві за фільм

Анна Карєніна (Anna Karenina)

Роберт Річардсон за фільм

Джанго звільнений (Django Unchained)

Януш Камінскі за фільм

Лінкольн (Lincoln)

 

Роджер Дікінс за фільм

Координати "Скайфолл" (Skyfall)

Краща робота спеціаліста з монтажу:

Вільям Голденберг за фільм

Операція "Арго" (Argo)

Інші номінанти:

Тім Сквайрес за фільм

Життя Пі (Life of Pi)

Майкл Кан за фільм

Лінкольн (Lincoln)

Джей Кессіді та Кріспін Стратерс за фільм

Збірка промінців надії/Мій хлопець - псих (Silver Linings Playbook)

Вільям Голденберг та Ділен Тіченор за фільм

Ціль номер один (Zero Dark Thirty)

Краща робота художника-постановника:

Рік Картер та Джім Еріксон за фільм

Лінкольн (Lincoln)

Інші номінанти:

Сара Грінвуд та Кеті Спенсер за фільм

Анна Карєніна (Anna Karenina)

Ден Хенна, Ра Вінсент та Саймон Брайт за фільм

Хоббіт: Несподівана подорож (The H

Ів Стюарт та Анна Лінч-Робінсон за фільм

Знедолені (Les Misérables)

Девід Гропман та Анна Пінок за фільм

Життя Пі (Life of Pi)

Кращий дизайн костюмів:

 Жаклін Дюрран за фільм

Анна Карєніна (Anna Karenina)

Інші номінанти:

Пако Дельгадо за фільм

Знедолені (Les Misérables)

Джоанна Джонстон за фільм

Лінкольн (Lincoln)

 

Ейко Ішіока за фільм

Білосніжка: Помста гномів (Mirror Mirror)

Колін Етвуд за фільм

Білосніжка та мисливець (Snow White and the Huntsman)

Кращий грим:

Ліза Весткот та Джулі Дартнел за фільм

Знедолені (Les Misérables)

Інші номінанти:

Говард Бергер, Пітер Монтанья та Мартін Самуель за фільм

Хічкок (Hitchcock)

Пітер Кінг, Рік Фіндлетер та Тамі Лейн за фільм

Хоббіт: Несподівана подорож (The Hobbit: An Unexpected Journey)

Краща музика:

Майкл Данна за фільм

Життя Пі (Life of Pi)

Інші номінанти:

Даріо Маріанеллі за фільм

Анна Карєніна (Anna Karenina)

Алєксандр Деспла за фільм

Операція "Арго" (Argo)

Джон Вільямс за фільм

Лінкольн (Lincoln)

 

Томас Ньюман за фільм

Координати "Скайфолл" (Skyfall)

Краща пісня:

Адель та Пол Епворт за пісню "Skyfall" до фільму

Координати "Скайфолл" (Skyfall)

Інші номінанти:

 

Джей Ральф за пісню "Before My Time" до фільму

Вислизаюча крига (Chasing Ice)

Алан Боубіл, Клод-Майкл Шлонберг та Герберт Крецмер

за пісню "Suddenly" до фільму

Знедолені (Les Misérables)

Майкл Данна та Бомбей Джейшрі

за пісню "Pi's Lullaby" до фільму

Життя Пі (Life of Pi)

Волтер Мерфі та Сет МакФарлейн

за пісню "Everybody Needs a Best Friend" до фільму

Третій зайвий" (Ted)

Кращий звуковий супровід:

Знедолені (Les Misérables)

Інші номінанти:

Операція "Арго" (Argo)

Життя Пі (Life of Pi)

Лінкольн (Lincoln)

 

Координати "Скайфолл" (Skyfall)

Кращий звукомонтаж:

Пол Оттосон за фільм

Ціль номер один (Zero Dark Thirty)

Пер Халберг та Карен Бейкер за фільм

Координати "Скайфолл" (Skyfall)

Інші номінанти:

Ерік Аадал та Ітан ван дер Рін за фільм

Операція "Арго" (Argo)

Вайлі Стейтман за фільм

Джанго звільнений (Django Unchained)

Юджин Герті та Філіп Стоктон за фільм

Життя Пі (Life of Pi)

Кращий документальний повнометражний фільм:

Малік Бенджелул та Саймон Чін за фільм

"В пошуках Цукрового Чоловіка" (Searching for Sugar Man)

Інші номінанти:

Емад Бурнат та Гай Давіді за фільм "5 розбитих камер" (5 Broken Cameras)
Дрор Море, Філіппа Коварскі та Естель Фіалон за фільм "Посередники" (The Gatekeepers)
Девід Франс та Говард Гертлер за фільм "Як пережити чуму" (How to Survive a Plague)
Кірбі Дік та Емі Цірінг за фільм "Невидима війна" (The Invisible War)

Кращий документальний короткометражний фільм:

Шон Файн та Андреа Нікс

за фільм "Іносенте" (Inocente)

Інші номінанти:

Сарі Гілман та Джед Вайдер за фільм Кінгс Пойнт (Kings Point)
Сінтія Вейд та Робін Хонан за фільм "Щодня в Расін" (Mondays at Racine)
Кіф Девідсон та Корі Шеферд Штерн за фільм "Відкрите серце" (Open Heart)
Йон Алперт та Метью О'Ніл за фільм "Спокута" (Redemption)

Краща анімована короткометражка:

Джон Карс за мультфільм

"Паперова людина" (Paperman)

Інші номінанти:

Мінку Лі за мультфільм "Адам та Пес" (Adam and Dog)
ПЕС за мультфільм "Свіжий Гуакамоле" (Fresh Guacamole)
Тімоті Рекарт та Фудла Кронін О'Рейлі за мультфільм "Стрімголов" (Head Over Heels)
Девід Сілверман за мультфільм "Сімпсони: найдовший день в дитсадку" (The Simpsons: The Longest Daycare)

Краща художня короткометражка:

Шон Крістенсен за фільм

"Комендантська година" (Curfew)

Інші номінанти:

Браян Баклі та Міно Яржура за фільм "Асад" (Asad)
Сем Френч та Аріель Наср за фільм "Хлопці Бузкаші" (Buzkashi Boys)
Том ван Авермает та Еллен де Вейл за фільм "Смерть в темряві" (Death of a Shadow)
Ян Енгланд за фільм "Генрі" (Henry)

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
21 серпня
logo
logo

Гайден Пенетьере (28)
logo
logo

Кері Енн Мосс (50)
logo
logo

Кім Кеттрел (61)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru