86-те нагородження премією Оскар
Понеділок, 11 лютого 2013 00:00

 poster

2 березня 2014 року, традиційно о третій годині ночі за київським часом, розпочалося свято 86-го нагородження "Оскарами" - найвизначніша подія року в кіносвіті. Всього лише вчетверте за всю історію нагородження було перенесене - цього разу через Зимову Олімпіаду в Сочі. Ведучою вже вдруге стає відома своїм шоу "Елен" та нетрадиційною орієнтацією Елен Дедженерес, вона вже вела царемонію 2007 року.

Рекордсмен по номінаціям: Американська афера (American Hustle) та Гравітація (Gravity) - по 10 номінацій на "Оскар"

Рекордсмен по нагородам: Гравітація (Gravity) - 7 "Оскарів"

Кращий фільм: Дванадцять років рабства (12 Years a Slave)

Кращий режисер: Альфонсо Куарон за фільм Гравітація (Gravity)

Краще виконання головної чоловічої ролі: Метью Макконахі за роль у фільмі Далласький клуб покупців (Dallas Buyers Club)

Краще виконання головної жіночої ролі: Кейт Бланшет за роль у фільмі Жасмин (Blue Jasmine)

Краще виконання другорядної чоловічої ролі: Джаред Лето за роль у фільмі Далласький клуб покупців (Dallas Buyers Club)

Краще виконання другорядної жіночої ролі: Ніонго Люпіта за роль у фільмі Дванадцять років рабства (12 Years a Slave)

Кращий мультфільм: Крижане серце (Frozen)

Кращий іншомовний фільм: Велика краса (La grande bellezza)

 

Кращий фільм року

 Дванадцять років рабства (12 Years a Slave)

Інші номінанти:

Американська афера (American Hustle)Капітан Філіпс (Captain Phillips)
Далласький клуб покупців (Dallas Buyers Club)Гравітація (Gravity)
 Вона (Her) Вовк із Волл-Стріт (The Wolf of Wall Street)
 Філомена (Philomena) Небраска (Nebraska)

Краще виконання головної чоловічої ролі:

Метью Макконахі за роль у фільмі

Далласький клуб покупців (Dallas Buyers Club)

Інші номінанти:

Крістіан Бейл за роль у фільмі Американська афера (American Hustle)
 Брюс Дерн за роль у фільмі Небраска (Nebraska)
 Леонардо ДіКапріо за роль у фільмі Вовк із Волл-Стріт (The Wolf of Wall Street)
Чіветель Еджіофор за роль у фільмі Дванадцять років рабства (12 Years a Slave)

Краще виконання головної жіночої ролі:


Кейт Бланшет за роль у фільмі Жасмин (Blue Jasmine)

Інші номінанти:

Емі Адамс за роль у фільмі Американська афера (American Hustle)
 Сандра Буллок за роль у фільмі Гравітація (Gravity)
 Джуді Денч за роль у фільмі Філомена (Philomena)
 Меріл Стріп за роль у фільмі Серпень: Графство Осейдж (August: Osage County)

Краще виконання другорядної чоловічої ролі:

Джаред Лето за роль у фільмі

Далласький клуб покупців (Dallas Buyers Club)

Інші номінанти:

Бархад Абді за роль у фільмі Капітан Філіпс (Captain Phillips)
Бредлі Купер за роль у фільмі Американська афера (American Hustle)
Майкл Фасбендер за роль у фільмі Дванадцять років рабства (12 Years a Slave)

Джона Гіл за роль у фільмі Вовк із Волл-Стріт (The Wolf of Wall Street)

Краще виконання другорядної жіночої ролі:

Ніонго Люпіта за роль у фільмі

Дванадцять років рабства (12 Years a Slave)

Інші номінанти:

 Саллі Хопкінс за роль у фільмі Жасмин (Blue Jasmine)
Дженіфер Лоуренс за роль у фільмі Американська афера (American Hustle)
 Джулія Робертс за роль у фільмі Серпень: Графство Осейдж (August: Osage County)

Краща режисерська робота:

                 
Альфонсо Куарон за фільм Гравітація (Gravity)

Інші номінанти:

Стів Макквін за фільм Дванадцять років рабства (12 Years a Slave)

Олександр Пейн за фільм Небраска (Nebraska)
Девід Рассел за фільм Американська афера (American Hustle)

Мартін Скорцезе за фільм Вовк із Волл-Стріт (The Wolf of Wall Street)

Кращий оригінальний сценарій:

 
Спайк Джонс за сценарій до фільму Вона (Her)

Інші номінанти:

Ерік Воррен Сінгер та Девід Рассел за сценарій до фільму Американська афера (American Hustle)
 Вуді Аллен за сценарій до фільму Жасмин (Blue Jasmine)
Крейґ Бортен та Меліса Воллек за сценарій до фільму Далласький клуб покупців (Dallas Buyers Club)
  Боб Нельсон за сценарій до фільму Небраска (Nebraska)

Кращий адаптований сценарій:

Джон Рідлі за сценарій до фільму

Дванадцять років рабства (12 Years a Slave)

Інші номінанти:

  Річард Лінклейтер, Жулі Дельпі та Ітан Гоук за сценарій до фільму Перед опівніччю (Before Midnight)
Біллі Рей за сценарій до фільму Капітан Філіпс (Captain Phillips)

Теренс Вінтер за сценарій до фільму Вовк із Волл-Стріт (The Wolf of Wall Street)
 Стів Куган та Джефф Поуп за сценарій до фільму Філомена (Philomena)

Кращий анімаційний фільм:


 Крижане серце (Frozen)

Інші номінанти:

Сімейка Крудс (The Croods)
 Нікчемний я - 2 (Despicable Me 2)
 Вітер дужчає (Kaze Tachinu)
 Ернест і Селестина: Пригоди мишки і ведмедя

Кращий іншомовний фільм:

 
Велика краса (La grande bellezza)

Інші номінанти:

 Розімкнене коло (The Broken Circle Breakdown)
 Полювання (Jagten)
 Зникле зображення (L'image manquante)
 Омар (عمر)

Краща операторська робота:

                
Еммануель Любецкі за фільм Гравітація (Gravity)

Інші номінанти:

 Філіпп Ле Сурд за фільм Великий майстер (The Grandmaster)
 Брюно Дельбоннель за фільм Всередині Л'ювіна Девіса (Inside Llewyn Davis)
 Фідон Папамайкл за фільм Небраска (Nebraska)
 Роджер Дікінс за фільм Полонянки(Prisoners)

Краща робота спеціаліста з монтажу:

          

Альфонсо Куарон та Марк Сенгер

за фільм Гравітація (Gravity)

Інші номінанти:

Джо Вокер за фільм Дванадцять років рабства (12 Years a Slave)
Джон Мак Макмерфі та Мартін Пенса за фільм Далласький клуб покупців (Dallas Buyers Club)
Крістофер Раус за фільм Капітан Філіпс (Captain Phillips)
Джей Кессіді, Кріспін Стразерс та Алан Баумгартен за фільм Американська афера (American Hustle)

Краща робота художника-постановника:

 

Кетрін Мартін та Беверлі Данн за фільм

Великий Гетсбі (The Great Gatsby)

Інші номінанти:

 Енді Ніколсон, Розі Гудвін та Джоенн Вуллард за фільм Гравітація (Gravity)
Адам Штокгаузен та Еліс Бейкер за фільм Дванадцять років рабства (12 Years a Slave)
 К. К. Баррет та Джин Сердена за фільм Вона (Her)
Джуді Бекер та Хезер Лоффлер за фільм Американська афера (American Hustle)

Кращий дизайн костюмів:

 
Кетрін Мартін за фільм Великий Гетсбі (The Great Gatsby)

Інші номінанти:

Патріція Норріс за фільм Дванадцять років рабства (12 Years a Slave)
 Вільям Чанг Сук Пінг за фільм Великий майстер (The Grandmaster)
Майкл Вілкінсон за фільм Американська афера (American Hustle)
 Майкл О'Коннор за фільм Невидима жінка (The Invisible Woman)

Кращий грим:

Адруїта Лі та Робін Метьюз за фільм

Далласький клуб покупців (Dallas Buyers Club)

Інші номінанти:

 Стівен Проуті за фільм Поганий дідусь (Jackass Presents: Bad Grandpa)
 Джоел Харлоу та Глорія Паскуа-Касні за фільм Самотній рейнджер (The Lone Ranger)

Краща музика:

 
 

Інші номінанти:

Стівен Прайс за фільм Гравітація (Gravity)
 Джон Вільямс за фільм Книжкова крадійка (The Book Thief)
 Вільям Батлер та Оуен Паллетт за фільм Вона (Her)
 Олександр Депла за фільм Філомена (Philomena)
 Томас Ньюман за фільм Порятунок містера Бенкса (Saving Mr. Banks)

Краща пісня:

«Let It Go» до мульфільму Крижане серце (Frozen)

Інші номінанти:

 «Happy» до мультфільму Нікчемний Я 2 (Despicable Me 2)
 «The Moon Song» до фільму Вона (Her)
 «Ordinary Love» до фільму Мандела: Довгий шлях до свободи (Mandela: Long Walk to Freedom)

Кращий звукомонтаж:

             

Скіп Лівсі, Нів Адірі, Крістофер Бенстід

та Кріс Манро за фільм Гравітація (Gravity)

Інші номінанти:

 Крістофер Бойс, Майкл Хеджес, Майкл Семанік та Тоні Джонсон за фільм Гобіт - Пустка Смога (The Hobbit: The Desolation of Smaug)
 Скіп Лівсі, Грег Орлофф, Пітер Ф. Курлянд за фільм Всередині Л'ювіна Девіса (Inside Llewyn Davis)
Кріс Бердон, Марк Тейлор, Майк Прествуд Сміт та Кріс Манро за фільм Капітан Філіпс (Captain Phillips)
 Енді Кояма, Бо Бордерс та Девід Браунлоу за фільм Вцілілий (Lone Survivor)

Кращий звук:

                
Гленн Фрімантл за фільм Гравітація (Gravity)

Інші номінанти:

 Брент Бердж за фільм Гобіт - Пустка Смога (The Hobbit: The Desolation of Smaug)
 Стів Боеддекер та Річард Гімнс за фільм Не згасне надія (All Is Lost)
Олівер Тарні за фільм Капітан Філіпс (Captain Phillips)
 Вайтлі Стейтмен за фільм Вцілілий (Lone Survivor)

Кращі спецефекти:

                 

Тім Веббер, Кріс Лоуренс, Дейв Ширк

та Ніл Корбоулд за фільм Гравітація (Gravity)

Інші номінанти:

  
 Джо Леттері, Ерік Сейндон, Девід Клейтон та Ерік Рейнольдс за фільм Гобіт - Пустка Смога (The Hobbit: The Desolation of Smaug)
 Крістофер Таунсенд, Гай Вільямс, Ерік Неш, Ден Свідік за фільм Залізна людина - 3 (Iron Man 3)
 Тім Олександр, Гарі Брозеніч, Едсон Вільямс, Джон Фрейз'єр за фільм Самотній рейнджер (The Lone Ranger)
 Роджер Гаєтт, Патрік Табач, Бен Гроссман, Берт Далтон за фільм Стартрек: Відплата (Star Trek Into Darkness)

Кращий документальний повнометражний фільм:

Морган Невілл, Джил Фрізен та Кейтрін Роджерс за фільм

За 20 футів від того, щоб стати зіркою (20 Feet from Stardom)

Інші номінанти:

Джошуа Оппенхаймер та Сіньє Бірдж Серенсен за фільм Акт вбивства (Jagal)
Джехан Нуджейм та Карім Амер за фільм Майдан (The Square)
Річард Роулі та Джеремі Скегілл за фільм Брудні війни (Dirty Wars)
Захарі Хейнзерлінг та Лідія Дін Пілчер за фільм Гарнюня та боксер (Cutie and the Boxer)

Кращий документальний короткометражний фільм:

Малькольм Кларк та Ніколас Рід за фільм

The Lady in Number 6: Music Saved My Life

Інші номінанти:

Джеффрі Карофф за фільм CaveDigger
Едгар Баренс за фільм Prison Terminal: The Last Days of Private Jack Hall
Сара Ішек за фільм Karama Has No Walls
Джейсон Коен за фільм Facing Fear

Краща анімована короткометражка:

Лорен Вітц, Олександр Еспігарес за фільм Містер Хаблот (Mr. Hublot)

Інші номінанти:

Деніел Суза, Ден Голден за фільм Звір (Feral)
Макс Ленг, Ян Лечауер за фільм Місце на метлі (Room on the Broom)
Джехан Нуджейм, Карім Амер за фільм Пожитки (Possessions)
Лорен Макмаллен, Дороті Маккім за фільм Кінь-вогонь (Get a Horse!)

Краща художня короткометражка:

Андерс Волтер, Кім Магнуссон за фільм Гелій (Helium)

Інші номінанти:

Естебан Креспо за фільм То був не я (Aquel no era yo)
Марк Гілл, Болдвін Лі за фільм Загадка Вурмана (The Voorman Problem) 
Сельма Вілхунен, Кірсікка Саарі за фільм Маю все робити сама? (Pitääkö Mun Kaikki Hoitaa?)
Ксав'є Легран, Олександр Гаврас за фільм До того, як втрати все (Avant que de tout perdre)

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
21 жовтня
logo
logo

Емма Бантон (41)
logo
logo

Кен Ватанабе (58)
logo
logo

Керрі Фішер (61)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru