87-ме нагородження премією Оскар
Понеділок, 23 лютого 2015 00:00

 poster

22 лютого березня 2015 року, традиційно о третій годині ночі за київським часом, розпочалося свято 87-го нагородження "Оскарами" - найвизначніша подія року світового і американського кіно. На роль ведучого цього разу продюсери запросили Ніла Патріка Гарріса, відомого українським глядачам головною роллю в серіалі "Як я зустрів вашу маму" та роллю офіцера спецслужби в фільмі "Зоряний десант". Що цікаво, він, як і ведуча попередньої церемонії, відкрито зізнався в нетрадиційній орієнтації, натомість в номінаціях на кращого сценариста та режисера цього року нема жодної жінки, що останній раз було в 1999 році. В той же час в жодній категорії цього року нема темношкірих номінантів чи номінантів азійського походження - схоже вся толерантність цього року закінчилась на ведучому. 

Рекордсмен по номінаціям: Готель «Гранд Будапешт» (The Grand Budapest Hotel) та Бердмен (Birdman) - по 9 номінацій

Рекордсмен по нагородам: Готель «Гранд Будапешт» (The Grand Budapest Hotel) та Бердмен (Birdman) - по 4 "Оскари"

Кращий фільм: Бердмен (Birdman)

Кращий режисер: Алехандро Гонсалес Іньярріту за фільм Бердмен (Birdman)

Краще виконання головної чоловічої ролі: Едді Редмейн за роль у фільмі Теорія всього (The Theory of Everything)

Краще виконання головної жіночої ролі: Джуліана Мур за роль у фільмі "Все ще Еліс" (Still Alice)

Краще виконання другорядної чоловічої ролі: Джей Кей Сіммонс за роль у фільмі Батіг (Whiplash)

Краще виконання другорядної жіночої ролі: Патрісія Аркетт за роль у фільмі Юність (Boyhood)

Кращий мультфільм: Супершістка (Big Hero 6)

Кращий іншомовний фільм: Іда (Ida) — Польща

 

Кращий фільм року

 Бердмен (Birdman)

Інші номінанти:


Американський снайпер (American Sniper)Гра в імітацію (The Imitation Game)
Батіг (Whiplash)Теорія всього (The Theory of Everything)
 Готель «Гранд Будапешт» (The Grand Budapest Hotel)Юність (Boyhood)
   Сельма

Краще виконання головної чоловічої ролі:

Едді Редмейн за роль у фільмі
Теорія всього (The Theory of Everything)

Інші номінанти:


Бредлі Купер за роль у фільмі Американський снайпер (American Sniper)
Бенедікт Камбербетч за роль у фільмі Гра в імітацію (The Imitation Game)
 Майкл Кітон за роль у фільмі Бердмен (Birdman)
 Стів Керелл за роль у фільмі Мисливець на лисиць (Foxcatcher)

Краще виконання головної жіночої ролі:


Джуліана Мур за роль у фільмі
"Все ще Еліс" (Still Alice)

Інші номінанти:

 Маріон Котіяр за роль у фільмі "Два дні, одна ніч" (Deux jours, une nuit)
 Різ Візерспун за роль у фільмі "Дика" (Wild)
 Розамунд Пайк за роль у фільмі "Загублена" (Gone Girl)
Фелісіті Джонс за роль у фільмі Теорія всього (The Theory of Everything

Краще виконання другорядної чоловічої ролі:

Джей Кей Сіммонс
за роль у фільмі
Батіг (Whiplash)

Інші номінанти:

 Едвард Нортон за роль у фільмі Бердмен (Birdman)
Ітан Гоук за роль у фільмі Юність (Boyhood)
 Марк Руфало за роль у фільмі Мисливець на лисиць (Foxcatcher)
 Роберт Дюваль за роль у фільмі "Суддя" (The Judge)

Краще виконання другорядної жіночої ролі:

Патрісія Аркетт
за роль у фільмі
Юність (Boyhood)

Інші номінанти:

 Емма Стоун за роль у фільмі Бердмен (Birdman)
Кіра Найтлі за роль у фільмі Гра в імітацію (The Imitation Game)
 Меріл Стріп за роль у фільмі У темному-темному лісі (Into the Woods)
 Лора Дерн за роль у фільмі "Дика" (Wild)

Краща режисерська робота:

Алехандро Гонсалес Іньярріту
за фільм
Бердмен (Birdman)

Інші номінанти:

 Вес Андерсон за фільм Готель «Гранд Будапешт» (The Grand Budapest Hotel)
Мортен Тильдум за фільм Гра в імітацію (The Imitation Game)
 Беннет Міллер за фільм Мисливець на лисиць (Foxcatcher)
Річард Лінклейтер за фільм Юність (Boyhood)

Кращий оригінальний сценарій:

Алехандро Гонсалес Іньярріту,

Ніколас Джиакобоне,

Олександр Динеларіс молодший,

Армандо Бо

за фільм Бердмен (Birdman)

Інші номінанти:

 Вес Андерсон та Г'юго Гіннесс за фільм Готель «Гранд Будапешт» (The Grand Budapest Hotel)
 Макс Фрай і Ден Футтерман за фільм Мисливець на лисиць (Foxcatcher)
Річард Лінклейтер за фільм Юність (Boyhood)
 Ден Гілрой за фільм "Стрінгер" (Nightcrawler)

Кращий адаптований сценарій:

Мортен Тильдум за фільм
Гра в імітацію (The Imitation Game)

Інші номінанти:


Джейсон Холл за роль у фільмі Американський снайпер (American Sniper)
Дам'єн Чазел за роль у фільмі Батіг (Whiplash)
Фелісіті Джонс за роль у фільмі Теорія всього (The Theory of Everything
 Пол Томас Андерсон за фільм "Вроджена вада" (Inherent Vice)

Кращий анімаційний фільм:

 
Супершістка (Big Hero 6)

Інші номінанти:

 "Казка про принцесу Кагуя" (The Tale of the Princess Kaguya)
 "Пісня моря" (Song of the Sea)
 "Сімейка монстрів" (The Boxtrolls)
 "Як приборкати дракона 2" (How to Train Your Dragon 2)

Кращий іншомовний фільм:

 
Польща "Іда" (Ida) — Польща

Інші номінанти:

 "Дикі історії" (Relatos salvajes) — Аргентина
 "Левіафан" (Левиафан) — Росія
 "Мандарини" (Mandariinid) — Естонія
 "Тімбукту" (Timbuktu) — Мавританія

Краща операторська робота:

Еммануель Любецкі
за фільм

Бердмен (Birdman)

Інші номінанти:

 Роберт Йомен за фільм Готель «Гранд Будапешт» (The Grand Budapest Hotel)
 Лукаш Зал і Ришард Лєнчевскі за фільм "Іда" (Ida)
Дік Поуп за фільм Містер Тернер (Mr. Turner)
Роджер Дікінс за фільм Нескорений (Unbroken)

Краща робота спеціаліста з монтажу:

 Том Кросс за фільм
 Батіг (Whiplash)

Інші номінанти:


Джоел Кокс та Гарі Роуч за фільм Американський снайпер (American Sniper)
 Барні Піллінг за фільм Готель «Гранд Будапешт» (The Grand Budapest Hotel)
Вільям Голденберг за фільм Гра в імітацію (The Imitation Game)
Сандра Адайр за фільм Юність (Boyhood)

Краща робота художника-постановника, художника-декоратора:

постановник Адам Штокгаузен
і декоратор Анна Піннок
за фільм

Готель «Гранд Будапешт»
(The Grand Budapest Hotel)

Інші номінанти:

Постановник Марія Джуркович і декоратор Тетяна Макдональд за фільм Гра в імітацію (The Imitation Game)
 Постановник Натан Кроулі і декоратор Гарі Феттіс за фільм Інтерстеллар (Interstellar)
Постановник С'юзі Дейвіс і декоратор Шарлотта Вотс за фільм Містер Тернер (Mr. Turner)
 Постановник Денніс Гасснер і декоратор Анна Піннок за фільм У темному-темному лісі (Into the Woods)

Кращий дизайн костюмів:

Мілена Канонеро
за фільм

Готель «Гранд Будапешт»
(The Grand Budapest Hotel)

Інші номінанти:

 Марк Бріджз за фільм "Вроджена вада" (Inherent Vice)
Жаклін Дюрран за фільм Містер Тернер (Mr. Turner)
 Коллін Етвуд за фільм У темному-темному лісі (Into the Woods)
 Ганна Шеппард і Джейн Клайв за фільм "Чаклунка" ()

Кращий грим:

 
 

Інші номінанти:

  
  

Краща музика:

 
 

Інші номінанти:

  
  
  
  
  

Краща пісня:

 
 

Інші номінанти:

  
  
  

Кращий звукомонтаж:

 
 

Інші номінанти:

  
  
  
  

Кращий звук:

 
 

Інші номінанти:

  
  
  
  

Кращі спецефекти:

 
 

Інші номінанти:

  
  
  
  
  

Кращий документальний повнометражний фільм:

 

Інші номінанти:

 
 
 
 

Кращий документальний короткометражний фільм:

 

Інші номінанти:

 
 
 
 

Краща анімована короткометражка:

 

Інші номінанти:

 
 
 
 

Краща художня короткометражка:

 

Інші номінанти:

 
 
 
 

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Ваш коментар:87-ме нагородження п... ...

Наберіть свій коментар нижче

(обов'язкове поле)

(обов'язкове поле)

Ваш email не буде опубліковано на сайті, він буде відомий лише адміністратору блога




Іменинники
23 червня
logo
logo

Селма Блер (45)
logo
logo

Джосс Ведон (53)
logo
logo

Френсіс МакДорманд (60)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru