89-те нагородження премією Оскар
Понеділок, 27 лютого 2017 00:00

 poster

О 3:30 за київським часом на сцені, вкритій 300 000 кристалів Сваровскі відкрилась 89-та церемонія нагородження премією американської кіноакадемії, яку більшість знає за назвою нагороди -"Оскар". Цього року ведучим виступає американський комік Джиммі Кіммел, який відзначився чи не найефектнішим жартом за всю історію церемонії - таємно для всіх привів до зали цілий автобус простих туристів з екскурсії містом. 
Також цьогорічне нагородження відмітилось трьома рекордами: кращим режисером став наймолодший за всю історію "Оскару" Деміен Шазелл за фільм "Ла-Ла Ленд", Меріл Стріп досягла нової кількості номінацій без нагород - двадцять однієї, а своєї мети нарешті досяг звукооператор Кевін О'Коннелл, який номінувався на нагороду 21 раз.

Рекордсмен по номінаціям: «Ла-Ла Ленд» (La La Land) - 14 номінацій

Рекордсмен по нагородам: «Ла-Ла Ленд» (La La Land) - 6 нагород

Кращий фільм: «Місячне сяйво» (Moonlight)

Кращий режисер: Демієн Шазелл за фільм «Ла-Ла Ленд» (La La Land)

Краще виконання головної чоловічої ролі

Краще виконання головної жіночої ролі: Емма Стоун за фільм «Ла-Ла Ленд» (La La Land)

Краще виконання другорядної чоловічої ролі: Магершала Алі за фільм «Місячне сяйво» (Moonlight)

Краще виконання другорядної жіночої ролі: Віола Девіс за фільм «Паркани» (Fences)

Кращий мультфільм: «Зоотрополіс» (Zootopia)

Кращий іншомовний фільм: «Комівояжер» (فروشنده‎/Forushande), Іран

Кращий фільм року

Місячне сяйво (Moonlight)

Інші номінанти:

Прибуття (Arrival)
Паркани (Fences)
Лев (Lion)Манчестер біля моря (Manchester by the Sea)
Будь-якою ціною (Hell or High Water)
Ла-Ла Ленд (La La Land)
Приховані фігури (Hidden Figures)З міркувань совісті (Hacksaw Ridge)

Краще виконання головної чоловічої ролі:

Кейсі Аффлек за фільм

«Манчестер біля моря»

(Manchester by the Sea)

Інші номінанти:

Вігго Мортенсен за фільм «Капітан Фантастік» (Captain Fantastic)
Раян Гослінг за фільм «Ла-Ла Ленд» (La La Land)
Ендрю Гарфілд за фільм «З міркувань совісті» (Hacksaw Ridge)
Дензел Вашингтон за фільм «Паркани» (Fences)

Краще виконання головної жіночої ролі:

Емма Стоун за фільм

«Ла-Ла Ленд» (La La Land)

Інші номінанти:

Рут Негга за фільм «Лавінг» (Loving)
Меріл Стріп за фільм «Флоренс Фостер Дженкінс» (Florence Foster Jenkins)
Наталі Портман за фільм «Джекі» (Jackie)
Ізабель Юппер за фільм «Вона» (Elle)

Краще виконання другорядної чоловічої ролі:

Магершала Алі за фільм

«Місячне сяйво» (Moonlight)

Інші номінанти:

Майкл Шеннон за фільм «Нічні тварини» (Nocturnal Animals)
Дев Пател за фільм «Лев» (Lion)
Лукас Геджес за фільм «Манчестер біля моря» (Manchester by the Sea)
Джефф Бріджес за фільм «Будь-якою ціною» (Hell or High Water)

Краще виконання другорядної жіночої ролі:

Віола Девіс за фільм «Паркани» (Fences)

Інші номінанти:

Мішель Вільямс за фільм «Манчестер біля моря» (Manchester by the Sea)
Октавія Спенсер за фільм «Приховані фігури» (Hidden Figures)
Ніколь Кідман за фільм «Лев» (Lion)
Наомі Гарріс за фільм «Місячне сяйво» (Moonlight)

Краща режисерська робота:

Демієн Шазелл за фільм

«Ла-Ла Ленд» (La La Land)

Інші номінанти:

Дені Вільньов за фільм «Прибуття» (Arrival)
Мел Гібсон за фільм «З міркувань совісті» (Hacksaw Ridge)
Кеннет Лонерган за фільм «Манчестер біля моря» (Manchester by the Sea)
Баррі Дженкінс за фільм «Місячне сяйво» (Moonlight)

Кращий оригінальний сценарій:

Кеннет Лонерган за фільм

«Манчестер біля моря» (Manchester by the Sea)

Інші номінанти:

Йоргос Лантімос, Ефтиміс Філіппоу за фільм «Лобстер» (The Lobster)
Тейлор Шерідан за фільм «Будь-якою ціною» (Hell or High Water)
Демієн Шазелл за фільм «Ла-Ла Ленд» (La La Land)
Майк Міллс за фільм «Жінки 20-го століття» (20th Century Women)

Кращий адаптований сценарій:

Баррі Дженкінс за фільм

«Місячне сяйво» (Moonlight)

Інші номінанти:

Огаст Вілсон за фільм «Паркани» (Fences)
Ерік Гайссерер за фільм «Прибуття» (Arrival)
Тед Мелфі, Еллісон Шредер за фільм «Приховані фігури»
Люк Дейвіс за фільм «Лев» (Lion)

Кращий анімаційний фільм:

Зоотрополіс (Zootopia)

Інші номінанти:

Ваяна (Moana)
Життя Кабачка (My Life as a Zucchini)
Червона черепаха (The Red Turtle)
Кубо і легенда самурая (Kubo and the Two Strings)

Кращий іншомовний фільм:

 
Іран - Комівояжер (فروشنده‎/Forushande)

Інші номінанти:

 Швеція - Людина на ім'я Уве (En man som heter Ove)
 Данія - Під піском (Under sandet)
 Австралія - Танна (Tanna)
 Німеччина - Тоні Ердманн (Toni Erdmann)

Краща операторська робота:

Лінус Сандгрен за

фільм «Ла-Ла Ленд» (La La Land)

Інші номінанти:

Джеймс Лекстон за фільм «Місячне сяйво» (Moonlight)
Бредфорд Янг за фільм «Прибуття» (Arrival)
Родріго Прієто за фільм «Мовчання» (Silence)
Грег Фрейзер за фільм «Лев» (Lion)

Краща робота спеціаліста з монтажу:

Джон Гілберт за фільм

«З міркувань совісті» (Hacksaw Ridge)

Інші номінанти:

Джо Вокер за фільм «Прибуття» (Arrival)
Джейк Робертс за фільм «Будь-якою ціною» (Hell or High Water)
Джої Мак-Міллон, Нат Сандерс за фільм «Місячне сяйво» (Moonlight)
Том Кросс за фільм «Ла-Ла Ленд» (La La Land)

Краща робота художника-постановника, художника-декоратора:

Девід Воско, Сенді Рейнольдс-Воско

за фільм «Ла-Ла Ленд» (La La Land)

Інші номінанти:

Патріс Верметт, Пол Готте за фільм «Прибуття» (Arrival)
Стюарт Крейг, Анна Піннок за фільм «Фантастичні звірі і де їх шукати» (Fantastic beasts and where to find them)
 Гай Діас, Джин Сердена за фільм «Пробудження»
 Ненсі Гей, Джесс Гончор за фільм «Аве, Цезар!»

Кращий дизайн костюмів:

Коллін Етвуд за фільм

«Фантастичні звірі і де їх шукати»

(Fantastic beasts and where to find them)

Інші номінанти:

 Консолата Бойл за фільм «Флоренс Фостер Дженкінс»
 Джоанна Джонстон за фільм «Шпигуни-союзники»
Медлін Фонтейн за фільм «Джекі» (Jackie)
Мері Зофрес за фільм «Ла-Ла Ленд» (La La Land)

Кращий грим:

 
Загін самогубців (Suicide Squad)

Інші номінанти:

 Людина на ім'я Уве (En man som heter Ove)
 Стартрек: За межами Всесвіту (Star Trek Beyond)

Краща музика:

Джастін Гурвіц за фільм

«Ла-Ла Ленд» (La La Land)

Інші номінанти:

Ніколас Брітелл за фільм «Місячне сяйво» (Moonlight)
Дастін О'Галлоран, Гаушка за фільм «Лев»
 Томас Ньюман за фільм «Пробудження»
Міка Лівай за фільм «Джекі» (Jackie)

Краща пісня:

«City of Stars», Джастін Гурвіц, Бендж Пасек,

Джастін Пол (фільм «Ла-Ла Ленд» (La La Land))

Інші номінанти:

«Audition (The Fools Who Dream)», Джастін Гурвіц, Бендж Пасек, Джастін Пол (фільм «Ла-Ла Ленд» (La La Land))
 «How Far I'll Go», Лін-Мануель Міранда (фільм «Ваяна»)
 «The Empty Chair», Джей Ральф, Стінг (фільм «Джим: Історія Джеймса Фоулі»)
 «Can't Stop the Feeling!», Джастін Тімберлейк, Макс Мартін, Shellback (фільм «Тролі»)

Кращий звукомонтаж:

Сільвен Бельмар

за фільм «Прибуття» (Arrival)

Інші номінанти:

 Буб Есмен, Алан Роберт Мюррей за фільм «Саллі»
 Вайлі Стейтмен, Рені Тонделлі за фільм «Глибоководний горизонт»
Роберт Мак-Кензі, Ендрю Райт за фільм «З міркувань совісті» (Hacksaw Ridge)
Ай Лінг Лі, Мілдред Морган за фільм «Ла-Ла Ленд» (La La Land)

Кращий звук:

Пітер Грейс, Енді Райт, Кевін О'Коннелл,Роберт Мак-Кензі

за фільм «З міркувань совісті» (Hacksaw Ridge)

Інші номінанти:

Бернард Гаріпі Штробль, Клод Ла Гей за фільм «Прибуття» (Arrival)
 Стюарт Вілсон, Девід Паркер, Крістофер Скарабосіо за фільм «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія»
 Грег П. Рассел, Гері Саммерс, Джеффрі Дж. Гебуш, Мак Рут за фільм «13 годин: Таємні воїни Бенгазі»
Ай Лінг Лі, Енді Нельсон, Стів Морроу за фільм «Ла-Ла Ленд» (La La Land)

Кращі спецефекти:

 
Книга джунглів (The Jungle Book)

Інші номінанти:

 Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія (Rogue One: A Star Wars Story)
 Глибоководний горизонт (Deepwater Horizon)
Кубо і легенда самурая (Kubo and the Two Strings)
 Доктор Стрендж (Doctor Strange)

Кращий документальний повнометражний фільм:

О. Джей: Зроблено в Америці (O.J.: Made in America)

Інші номінанти:

13-та (13th)
Анімоване життя (Life, Animated)
Я не твій негр (I Am Not Your Negro)
Море у вогні (Fuocoammare)

Кращий документальний короткометражний фільм:

Білі каски (The White Helmets)

Інші номінанти:

4,1 милі (4.1 Miles)
Скрипка Джо (Joe’s Violin)
При смерті (Extremis)
Ватані: Моя батьківщина (Watani: My Homeland)

Краща анімована короткометражка:

Пісочник (Piper)

Інші номінанти:

 Грушевий сидр і сигарети (Pear Cider and Cigarettes)
 Перлина (Pearl)
 Час у борг (Borrowed Time)
 Сліпа Вайша (Blind Vaysha)

Краща художня короткометражка:

Співай (Mindenki)

Інші номінанти:

Внутрішні вороги (Ennemis Intérieurs)
Тихі ночі (Silent Nights)
Таймкод (Timecode)
Жінка і TGV (La Femme et le TGV)

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Ваш коментар:89-те нагородження п... ...

Наберіть свій коментар нижче

(обов'язкове поле)

(обов'язкове поле)

Ваш email не буде опубліковано на сайті, він буде відомий лише адміністратору блога




Іменинники
20 жовтня
logo
logo

Вігго Мортенсен (59)
logo
logo

Денні Бойл (61)
logo
logo

Бела Лугоші
(1882 - 1956)

logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru