90-те нагородження премією Оскар
Понеділок, 05 березня 2018 00:00

 poster

О 1:30 за київським часом на сцені, вкритій, цього разу, вже більш ніж 45 мільйонами кристалів Сваровскі відкрилась ювілейна 90-та церемонія нагородження премією американської кіноакадемії.
Кіноакадемія вирішила не змінювати "коня на переправі" і тьому цього року ведучим знову буде комік Джиммі Кіммел. Минулого року, нагадаю, він прославився експромтом - привів на церемонію простих людей з вулиці, тож буде цікаво, що він викине цього разу. Ну а Меріл Стріп вкотре побила власний рекорд безплідних номінацій - вже двадцять другий рік без нагороди.

Рекордсмен по номінаціям: «» () - 13 номінацій

Рекордсмен по нагородам: "Форма води" (The Shape of Water) - 4 нагороди

Кращий фільм: Гільєрмо дель Торо та Дж. Майлз Дейл за фільм "Форма води" (The Shape of Water)

Кращий режисер: Гільєрмо дель Торо за фільм «Форма води»

Краще виконання головної чоловічої ролі: Гері Олдмен за фільм «Темні часи»

Краще виконання головної жіночої ролі:Френсіс Мак-Дорманд за фільм «Три білборди за межами Еббінґа, Міссурі»

Краще виконання другорядної чоловічої ролі: Сем Роквел за роль у фільмі "Три бiлборди пiд Еббiнгом, Мiссурi" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Краще виконання другорядної жіночої ролі: Еллісон Дженні за фільм «Я, Тоня»

Кращий мультфільм: Лі Анкрич та Дарла К. Андерсон за фільм "Коко" (Coco)

Кращий іншомовний фільм: Себастьян Леліо за фільм "Фантастична жінка" (Una mujer fantástica) (Чилі)

Кращий фільм року

 
Гільєрмо дель Торо та Дж. Майлз Дейл за фільм "Форма води" (The Shape of Water)

Інші номінанти:

 Тім Беван, Ерік Феллнер, Ліза Брюс, Ентоні Маккартен та Дуглас Урбанські за фільм "Темні часи" (Darkest Hour) 

Джоенн Селлар, Пол Томас Андерсон, Меган Еллісон та Деніел Лупі за фільм "Примарна нитка" (Phantom Thread)

 Грем Бродбент, Піт Чернін та Мартін Макдона за фільм
"Три білборди за межами Еббінґа, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
 

Шон Маккіттрик, Джейсон Блум, Едвард Г. Гемм мол. та Джордан Піл за фільм "Пастка" (Get Out)

 Емма Томас та Крістофер Нолан за фільм "Дюнкерк" (Dunkirk) 

Пітер Спірс, Лука Гуаданьїно, Емілі Жорж та Марко Морабіто за фільм "Назви мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name)

 Емі Паскаль, Стівен Спілберг та Крісті Макоско Крігер за фільм "Секретне досьє" (The Post) 

Скотт Рудін, Елі Буш та Евелін О'Нілл за фільм "Леді-Птаха" (Lady Bird)

Краще виконання головної чоловічої ролі:

 
Гері Олдмен за фільм «Темні часи»

Інші номінанти:

 

Дензел Вашингтон за фільм «Ромен Дж. Ізраел, адвокат»

Â Тімоті Шалемей за фільм «Назви мене своїм ім'ям»
 Деніел Дей-Льюїс за фільм «Примарна нитка»
 Деніел Калуя за фільм «Пастка»

Краще виконання головної жіночої ролі:

 
Френсіс Мак-Дорманд за фільм «Три білборди за межами Еббінґа, Міссурі»

Інші номінанти:

 Рут Негга за фільм «Лавінг» (Loving)
 Меріл Стріп за фільм «Флоренс Фостер Дженкінс» (Florence Foster Jenkins)
 Наталі Портман за фільм «Джекі» (Jackie)
 Ізабель Юппер за фільм «Вона» (Elle)

Краще виконання другорядної чоловічої ролі:

Â

Сем Роквел за роль у фільмі
Три бiлборди пiд Еббiнгом, Мiссурi
(Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Інші номінанти:

 Крістофер Пламмер за роль у фільмі "Всі гроші світу" (All the Money in the World)
 Річард Дженкінс за роль у фільмі "Форма води" (The Shape of Water)
 Вільям Дефо за роль у фільмі Проект „Флорида“ (The Florida Project)
 Вуді Гарельсон за роль у фільмі Три бiлборди пiд Еббiнгом, Мiссурi
(Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Краще виконання другорядної жіночої ролі:

 

Еллісон Дженні за фільм «Я, Тоня»

Інші номінанти:

 Мері Джей Блайдж за фільм «Ферма „Мадбаунд“»
  Леслі Менвілл за фільм «Примарна нитка»
  Лорі Меткалф за фільм «Леді-Птаха»
  Октавія Спенсер за фільм «Форма води»

Краща режисерська робота:

 

Гільєрмо дель Торо за фільм «Форма води»

Інші номінанти:

 

Пол Томас Андерсон за фільм «Примарна нитка»

 

Грета Гервіг за фільм «Леді-Птаха»

 Джордан Піл за фільм «Пастка»
 Крістофер Нолан за фільм «Дюнкерк»

Кращий оригінальний сценарій:

 
Джордан Піл за фільм «Пастка»

Інші номінанти:

 

Емілі В. Гордон та Кумейл Нанджиані за фільм «Кохання — хвороба»

Â Гільєрмо дель Торо та Ванесса Тейлор за фільм «Форма води»
 Грета Гервіг за фільм «Леді-Птаха»
 Мартін Макдона за фільм «Три білборди за межами Еббінґа, Міссурі»

Кращий адаптований сценарій:

 
Джеймс Айворі за фільм «Назви мене своїм ім'ям»

Інші номінанти:

 

Вірджил Вільямс та Ді Ріс за фільм «Ферма „Мадбаунд“»

 Скотт Френк, Джеймс Менголд та Майкл Грін за фільм «Лоґан: Росомаха»
 Аарон Соркін за фільм «Гра Моллі»
 Скотт Нойстедтер та Майкл Г. Вебер за фільм «Горе-творець»

Кращий анімаційний фільм:

 
Лі Анкрич та Дарла К. Андерсон за фільм "Коко" (Coco)

Інші номінанти:

 Нора Тумі та Ентоні Лео за фільм "Годувальниця" (The Breadwinner)
 Том Макграт та Ремсі Енн Наїто за фільм "Бебі бос" (The Boss Baby)
 Карлус Салданья за фільм "Фердинанд" (Ferdinand)
 Дорота Кобела, Г'ю Велшман та Айван Мактаггарт за фільм "З любов'ю, Вінсент" (Loving Vincent)

Кращий іншомовний фільм:

 
Себастьян Леліо за фільм "Фантастична жінка"
(Una mujer fantástica) (Чилі)

Інші номінанти:

 Рубен Естлунд за фільм "Квадрат" (The Square) (Швеція)
 Андрій Звягінцев за фільм "Нелюбов" (Нелюбовь) (Росія)
Â Зіад Дуері за фільм "Образа" (L'Insulte) (Ліван)
 Ільдіко Еньєді за фільм "Тіло і душа" (Testről és lélekről) (Угорщина)

Краща операторська робота:

 
Роджер Дікінс за фільм «Той, хто біжить по лезу 2049»

Інші номінанти:

 

Гойте Ван Гойтема за фільм «Дюнкерк»

 Рейчел Моррісон за фільм «Ферма „Мадбаунд“»
 Дан Лаустсен за фільм «Форма води»
 

Бруно Дельбоннель за фільм «Темні часи»

Краща робота спеціаліста з монтажу:

 
Лі Сміт за фільм «Дюнкерк»

Інші номінанти:

 Джон Грегорі за фільм «Три білборди за межами Еббінґа, Міссурі»
Â Сідні Волінскі за фільм «Форма води»
 Тетяна С. Рігел за фільм «Я, Тоня»
 Пол Мачлісс та Джонатан Амос за фільм «На драйві»

Краща робота художника-постановника, художника-декоратора:

 
Пол Д. Остерберрі, Шейн Віє та Джефф Мелвін за фільм «Форма води»

Інші номінанти:

 Денніс Гасснер та Алессандра Керцола за фільм «Той, хто біжить по лезу 2049»• •
 Сара Грінвуд та Кеті Спенсер за фільм «Красуня і Чудовисько»
 Нейтан Краулі та Гарі Феттіс за фільм «Дюнкерк»
 Сара Грінвуд та Кеті Спенсер за фільм «Темні часи»


Кращий дизайн костюмів:

 
Марк Бріджес за фільм
«Примарна нитка»

Інші номінанти:

 Консолата Бойл за фільм «Вікторія та Абдул»
 Жаклін Дюрран за фільм «Красуня і Чудовисько»
 Жаклін Дюрран за фільм «Темні часи»
 Луїс Секейра за фільм «Форма води»

Кращий грим:

 
Кадзухіро Цудзі, Девід Малиновський
та Люсі Сіббік за фільм «Темні часи»

Інші номінанти:

 Деніел Філліпс та Лу Шеппард за фільм «Вікторія та Абдул»
 Ар'єн Туйтен за фільм «Диво»

Краща музика:

 

Александр Деспла за музику до фільму «Форма води»

Інші номінанти:

 

Картер Беруелл за музику до фільму «Три білборди за межами Еббінґа, Міссурі»

 Ганс Ціммер за музику до фільму «Дюнкерк»
 Джонні Грінвуд за музику до фільму «Примарна нитка»
 Джон Вільямс за музику до фільму «Зоряні війни: Останні джедаї»

Краща пісня:

 
Крістен Андерсон-Лопес та Роберт Лопес
за пісню "Remember Me" до фільму «Коко»

Інші номінанти:

 Мері Джей Блайдж, Рафаел Садік та Таура Стінсон за пісню "Mighty River" до фільму «Ферма „Мадбаунд“»
 Даян Воррен та Common за пісню "Stand Up for Something" до фільму «Маршал»
 Бендж Пасек та Джастін Пол за пісню "This Is Me" до фільму «Найвеличніший шоумен»
 Суф'ян Стівенс за пісню "Mystery of Love" до фільму «Назви мене своїм ім'ям»

Кращий звукомонтаж:

 
Марк Вайнгартен, Грегг Ландакер
та Гері А. Ріццо —за фільм «Дюнкерк»

Інші номінанти:

 Рон Бартлетт, Даг Гемфілл та Мак Рут за фільм «Той, хто біжить по лезу 2049»
 Крістіан Кук, Бред Зоерн та Глен Готьє за фільм «Форма води»
 Девід Паркер, Майкл Семанік, Рен Клайс та Стюарт Вілсон за фільм «Зоряні війни: Останні джедаї»
 Джуліан Слейтер, Тім Кавагін та Мері Г. Елліс за фільм «На драйві»

Кращий звук:

 
Річард Кінг та Алекс Гібсон за фільм «Дюнкерк»

Інші номінанти:

 Меттью Вуд та Рен Клайс за фільм «Зоряні війни: Останні джедаї»
  Марк Манджині та Тео Грін за фільм «Той, хто біжить по лезу 2049»
 Джулиан Слейтер за фільм «На драйві»
 Натан Робітейл та Нельсон Феррейра за фільм «Форма води»

Кращі спецефекти:

 
Джон Нельсон, Герд Нефцер, Пол Ламберт
та Річард Р. Гувер — «Той, хто біжить по лезу 2049»

Інші номінанти:

 Бен Морріс, Майкл Малхолланд, Ніл Скенлен, Кріс Корбоулд — «Зоряні війни: Останні джедаї» 
 Крістофер Таунсенд, Гай Вільямс, Джонатан Фокнер та Ден Судік — «Вартові галактики 2»
 Стівен Розенбаум, Джефф Вайт, Скотт Бенца та Майкл Мейнардус — «Конг: Острів Черепа»
 Джо Леттері, Деніел Барретт, Ден Леммон та Джоел Віст — «Війна за планету мавп»

Кращий документальний повнометражний фільм:

Браян Фогель та Ден Коган
за фільм "Ікар" (Icarus)

Інші номінанти:

Стів Джеймс, Марк Міттен та Джулі Голдман за фільм "Абак: короткий щлях до в'язниці" (Abacus: Small Enough to Jail)
Аньєс Варда, JR та Розалі Варда за фільм "Обличчя, села (Visages, villages)
Фірас Файяд, Карім Абід та Серен Стен Єсперсен за фільм "Останні люди Алеппо" (De sidste mænd i Aleppo)
Янс Форд та Джослін Барнс за фільм "Стронг-Айленд" (Strong Island)

Кращий документальний короткометражний фільм:

Френк Стіфел за фільм "Рай — це затор на 405-му шосе"

(Heaven Is a Traffic Jam on the 405)

Інші номінанти:

Лора Чековей та Томас Лі Райт за фільм "Едіт+Едді" (Edith+Eddie)

Елейн Макміллион Шелдон та Керрін Шелдон за фільм "Героїн(я)" (Heroin(e))
Томас Леннон  за фільм "Мистецтво ножа" (Knife Skills)
Кейт Девіс та Девід Гейлбронер за фільм "Зупинка" (Traffic Stop)

Краща анімована короткометражка:

Глен Кін та Кобі Браянт за фільм
"Дорогий баскетбол" (Dear Basketball)

Інші номінанти:

 

Вечірка в саду / Garden Party (Віктор Кер та Габрієль Грапперон)

 Порожнє місце / Negative Space (Макс Портер та Ру Кувахата) 
 Хуліганські казки / Revolting Rhymes (Джейкоб Шух та Ян Лачауер) 
 Лу / Lou (Дейв Маллінз та Дана Мюррей) 

Краща художня короткометражка:

Кріс Овертон та Рейчел Шентон за фільм
"Німа дитина" (The Silent Child)

Інші номінанти:

Кевін Вілсон мол. за фільм "Мій племінник Еммет" (My Nephew Emmett)

Дерін Сіл та Джош Лоусон за фільм "11 година" (The Eleven O'Clock)
Рід Ван Дайк за фільм "Початкова школа Де-Калб" (DeKalb Elementary)

Катя Бенрат та Тобіас Розен за фільм "Watu Wote: Усі ми" (Watu Wote — All of us)

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru