Відродження українського кінематографу?
Середа, 22 серпня 2007 14:00

 27 серпня на Одеській кіностудії почнуться зйомки нового повнометражного художнього фільму - романтичної комедії "Посмішка бога".

Стрічкабуде створенакінокомпаніями Dream Factory Entertainment (США) і Polifest (Україна) за участі ЗАТ Одеська кіностудія.

Основою для сценарію фільму стала книжка розповідей одеського письменника, заслуженого діяча мистецтв України Георгія Голубенка Руде місто, у якій автор з ліричним гумором описав життя рідної йому Одеси, повідомляє прес-служба Одеської кіностудії.

Дія стрічки починається в Чикаго за класичною схемою одеського анекдоту. Помирає старий одесит Філіп Ольшанський. Багатий дідусь головного героя Алена Ольшанського, перед смертю, збирає всю родину і повідомляє про деякі зміни в заповіті.

Щоб виконати бажання дідуся, Алену доводиться вилетіти до Одеси, де під час екскурсії катакомбами він попадає в низку пригод - виявляється, з лабіринтів, котрі знаходяться під містом на багато кілометрів, можна потрапити не тільки в різні райони, але й у різні історичні періоди життя Одеси.

Режисером-постановником стрічки виступить Володимир Аленіков, котрий зняв мюзикл Биндюжник і король, за мотивами доробків Ісаака Бабеля. Майже через 20 років Аленіков, який останнім часом жив і працював у США, узявся за створення стрічки, яка має "освіжити" образ Південної столиці.

"Я вже зняв фільм, що став знаковим для Одеси - "Биндюжник і король". Зараз я прийняв цю пропозицію, відмовившись від багатьох інших з-за кордону. Гадаю, що ця стрічка стане новою візитною карткою міста", - заявив Аленіков.

Серед акторів є Роман Карцев, Армен Джигарханян, Станіслав Садальський, Олександр Панкратов-Чорний.

Продюсером стрічки "Посмішка бога" виступить Валерій Горелов.

Джерело: Корреспондент.net

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
29 березня
logo
logo

Люсі Лоулес (52)
logo
logo

Крістофер Ламберт (63)
logo
logo

Брендан Глісон (65)
logo
logo

Ейлін Гекарт
(1919 - 2001)

logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru