Новини - 2 жовтня
Вівторок, 02 жовтня 2007 06:35

Студія Universal Pictures придбала права на книжку Джона Пірсона "Образливо багатий: обурливий успіх та нещастя спадкоємців Жана-Поля Гетті ІІІ” про онука нафтового мільярдера, якого викрали в 1973 році в Римі. Ця історія свого часу обійшла усі газети - підліток був дуже неслухняним, тому його сім'я спочатку вирішила, що це його витівки, аби видурити у дідуся гроші. Але через деякий час викрадачі надіслали поштою його відрізане вухо з обіцянкою продовжувати надсилати подібні "подарунки" й надалі, доки не буде виплачено 17 мільйонів доларів. Через посередників було домовлено знизити викуп до 2 мільйонів, які і були виплачені викрадачам. Поля знайшли в південній Італії, а його викрадачі так ніколи і не були упіймані. Викрадення не покращило характер "золотої дитини" і в 24 роки Поль залишився глухим, сліпим та паралізованим, прийнявши "коктейль" з алкоголю та наркотиків.


 

Пітер Морган розпочав роботу над продовженням для фільму "Королева" (The Queen), цього разу збираючись акцентувати увагу на стосунки Тоні Блера та Джорджа Буша. Цей проект буде третім фільмом в "Трилогії Блера", охопивши, таким чином, весь період перебування Тоні Блера на головній посаді Великої Британії.


Компанія Internationalmedia зупинила роботу над фільмом “Stopping Power” режисера Яна Де Бонта. В трилері з бюджетом в 40 мільйонів доларів були задіяні Джон К'юсак та Джейсон Айзекс, але тепер підрозділ компанії, що займався роботою над цим проектом, подав заяву про банкрутство через вихід зі співробітництва одного зі спонсорів. Деталі не розголошуються, але є ймовірність, що одним проектом справа не закінчиться.


Компанія Spyglass Entertainment придбала права на рімейк класичного фільму жахів Девіда Кроненберга "The Brood"(на касетах в нашій країні траплялись назви "Квочка"/"Виводок"/"Виродок" і т.ін.) про психічно хвору жінку, яка народжувала страшних карликів, що вбивали її родичів, замінюючи звичайну людську родину на рій, аналогічний комашиному - сценарій був написаний Девідом під час складного процесу розлучення з дружиною та судової боротьби за права на опіку над донькою. Якщо фільм отримає гарні прибутки, очевидно варто очікувати рімейків на інші кроненбергівські фільми на зразок "Мухи" та "Сканерів".


13-тирічна Дакота Блу Річардс, яку ми скоро побачимо в екранізації твору Філіпа Пуллмана  "Золотий компас" (The Golden Compass), котрий зараз знаходиться на етапі підготовки до прокату, не витрачає часу даремно. Дакота вже отримала головну роль в наступному фільмі режисера Габора Ксупо ("Міст в Терабітію") - екранізації твору Елізабет Гоудж "Маленький білий коник". Цей проект спочатку було анонсовано під назвою "The Moon Princess", але тепер він отримав назву "The Secret of Moonacre". Дакота зіграє Марію - дівчинку, що потрапила до таємничого маєтку Moonacre і опинилась в магічному світі, де вона має зруйнувати давні чари.


Після п'ятирічного очікування розпочалася робота над фільмом "Вбити Пабло" за твором Марка Бровдена "Вбити Пабло: полювання за найбільшим злочинцем у світі" про останні дні відомого наркобарона Пабло Ескобара. Сценаристом та режисером виступить Джо Карнахан ("Круті стволи"), головну роль зіграє Хав'єр Бердем("Море всередині", "Привиди Гойї"), наразі продюсери майже домовились з Крістіаном Бейлом, аби він погодився на роль майора Стіва Джейкобі, що очолював підрозділ, котрий полював на Ескобара.


Компанія Warner Independent Pictures взяла Пітера Тревіса на посаду режисера фільму "Людина без зброї" ("Man Without a Gun"). Сценарій написав Стюарт Бітті ("Співучасник"/"Collateral"). Сюжет, що базується на реальних подіях, розповідає про співробітника ООН, котрий займається веденням переговорів по звільненню заручників з ліванськими терористами, дія відбувається наприкінці 80-х років минулого століття. Планується розпочати роботу над фільмом на початку наступного року.

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
29 березня
logo
logo

Люсі Лоулес (52)
logo
logo

Крістофер Ламберт (63)
logo
logo

Брендан Глісон (65)
logo
logo

Ейлін Гекарт
(1919 - 2001)

logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru