Новини - 9 жовтня
Вівторок, 09 жовтня 2007 07:55

The Guardian опублікувала розмову з режисером Метью Воном ("Зоряний пил") щодо сценарію та бюджету екранізації коміксів "Тор" - сценарій, написаний Марком Протосевичем повністю задовільнив Marvel, які побажали лише одного - аби Вон трохи зменшив свій апетит з 300 мільйонів доларів на бюджет хоча б удвічі.


Те, що в Голлівуді знімають кілька фільмів на одну тематику одночасно, вже стає звичним. Цього разу "дубль" випав Пабло Ескобару. Не встигли зійти зі шпальт газет новини щодо початку роботи над фільмом про найвідомішого наркобарона світу під назвою "Вбити Пабло" режисером Джо Карнаханом, як Олівер Стоун, котрий відчув, що його депресія через грандіозний провал "Олександра" проходить, повідомив, що розпочинає роботу над екранізацією біографічної книжки брата Ескобара Роберто, режисером якої буде Антуан Фукуа. Щоправда Джо Карнахану спочатку потрібно закінчити роботу над стрічкою "Білий джаз" з Джорджем Клуні, отже Олівер Стоун може повторити свій фокус з "Олександром", якого він вже випустив раніше за аналогічний фільм База Лурмана, котрий в результаті так і не було знято.

 


За даними сайту ERBZine, що компанії Disney та Pixar розпочали роботу над екранізацією епопеї Едгара Берроуза про Джона Картера "Марсіанські хроніки". Команда спеціалістів Pixar провела не одну годину, перериваючи гігантські архіви Едгара Берроуза, які зберігаються в компанії ERB, Inc, поки віце-президент Pixar Джим Морріс, режисер Ендрю Стентон та сценарист Марк Ендрюс обговорювали запланований фільм з представниками компанії. Як свідчить сайт, усі зацікавлені особи запевнили одне одного в тому, що твори Берроуза надихали їх з самого дитинства, тому при екранізації вони збираються якомога обережніше поводитись з його творчим спадком. Прем'єра першої частини із запланованої, поки що, трилогії орієнтовно відбудеться 2012 року.


Hollywood Gang Prods придбали права на екранізацію коміксу "Останнє різдво" (The Last Christmas) у Image Comics. Сюжет розповідає про Санта Клауса, який змушений захищати свій Північний полюс від зомбі та злочинців, що заполонили світ після глобальної ядерної катастрофи. Одночасно з цим проектом Hollywood Gang Prods займається екранізацією коміксу "Океан" (Ocean) Воррена Елліса, "Ронін" (Ronin) відомого вже всьому світові Френка Міллера, та робить рімейк на картину 1978 року "Дикі гуси" (The Wild Geese), режисером якого вже призначено Руперта Сандерса.


Halcyon Co. придбала у компанії Electric Shepherd Production на три роки повні права на екранізацію для будь-якого медіа-формату усіх творів відомого фантаста Філіпа Діка, а це 120 оповідань та 45 романів, з яких екранізовано поки що лише дев'ять. За словами виконавчих директорів Halcyon Co. Віктора Кубіцека та Дерека Андерсона, першим на втілення у плівці може майже гарантовано очікувати "Убік".


USA Today опублікувала перші фото з фільму від Paramount Pictures "Спайдервік: Хроніки" (The Spiderwick Chronicles), американська прем'єра якої відбудеться 15 лютого. Фредді Хаймор, зірка "Чарлі та шоколадної фабрики", зіграє в ньому двох братів-близнюків Джареда та Сімона, котрі зі своєю старшою сестрою та матір'ю перебираються жити в дивний будинок Вікторіанської епохи, населений великими та малими магічними створіннями. Оскільки уся серія книжок не займає навіть п'ятисот сторінок, бо ж розрахована на маленьких дітей, автори фільму створили сценарій на основі усіх п'яти частин, а наступним збираються знімати фільм про зустріч з тими ж істотами сім'ї з Флориди.

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
29 березня
logo
logo

Люсі Лоулес (52)
logo
logo

Крістофер Ламберт (63)
logo
logo

Брендан Глісон (65)
logo
logo

Ейлін Гекарт
(1919 - 2001)

logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru