Новини 12 жовтня
П'ятниця, 12 жовтня 2007 07:47

Репортери-нишпорки донесли всьому світові, що біля мосту Гленфіннан, відомого мільйонам глядачів під назвою "Міст Гаррі Поттера", знову з'явився потяг, напханий школярами з найближчого містечка, вдягнених у вже звичні мантії. Це означає, що робота над шостим фільмом про Гаррі Поттера розпочалася. Чутки підтвердились - досить блідий і невиразний п'ятий фільм так сподобався продюсерам, що вперше з часів Кріса Коламбуса дві частини підряд буде знімати один режисер - Девід Ятес. Прем'єра "Гаррі Поттера та напівкровного принца" запланована на 21 листопада 2008 року.


Обурення майбутніх глядачів досягло вух продюсерів "Хітмена" (Hitman) і ті поспішили повідомити усіх зацікавлених осіб, що рейтингу "R" вони не бояться, Ксав'єр Генс продовжує очолювати процес, а Ніколас де Тот всього лише монтажер і буде в усьому слухатись режисера. Дуже сумнівно, але хочеться вірити...


Кемерон Діаз зіграє головну роль у фільмі "Коробка"(The Box) Річарда Келлі (автора таких відомих картин, як "Донні Дарко" та "Доміно"). Нова робота зніматиметься за мотивами новели Річарда Матесона "Кнопка, кнопка"("Button, Button"), а партнером Кемі стане Френк Лангела, який зіграє незнайомця, що подарував головній героїні таємничу коробку, яка вирішує її фінансові проблеми, натомість вбиваючи щоразу якусь невідому людину. Триллер з бюджетом в 30 мільйонів доларів почнуть знімати в середині листопада.


Четверта частина серіалу про Джона Рембо отримала, нарешті, назву для прокату: "Рембо: До пекла і назад"(Rambo to Hell and Back). Сюжет вже теж розкрито: через двадцять років після останніх подій, Джон Рембо тихо доживає свій вік в джунглях Північного Таїланду, плаваючи на своєму баркасі, харчуючись рибою і ловлячи змій на продаж.

Компанію місіонерів, які натрапили на нього і попросили провести їх в сусідню Бірму, охоплену війною, Рембо, прагнучи спокійного життя, відправляє до біса і відмовляється брати участь в чомусь більшому, аніж риболовля. За два тижні потому пастор Артур Маш знаходить Джона і повідомляє, що місіонери зникли, за чутками їх захопила в полон армія Бірми, через що мирному пастору довелось продати будинок і отримані гроші купити найманців для їх визволення, після чого перед Джоном знову постає питання - займатися тим, що він вміє краще за все, чи продовжувати ловити рибу та змій.


До і так напханого без міри зірками пріквела "Зоряного шляху" (Star Trek) приєдналось ще двійко акторів - Джон Чо (Гарольд та Кумар) і Саймон Пегг ("Крутий фараон", "Зомбі Шон"), котрі зіграють Сулу та Скотті відповідно. Знімальний процес розпочнеться в періоді з листопада по березень, в залежності від того, коли буде досягнуто домовленості з останніми акторами, на зразок Кріса Пайна, якого умовляють зіграти капітана Кірка.

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
29 березня
logo
logo

Люсі Лоулес (52)
logo
logo

Крістофер Ламберт (63)
logo
logo

Брендан Глісон (65)
logo
logo

Ейлін Гекарт
(1919 - 2001)

logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru