80-те нагородження премією Оскар
Понеділок, 25 лютого 2008 00:00

 

 

Кращий фільм: "Нема місця для старих" (No Country for Old Men)

Краще виконання головної чоловічої ролі: Деніел Дей-Льюіс у фільмі "Нафта" (There Will Be Blood)

Краще виконання головної жіночої ролі: Марі Котійяр за "Життя в рожевому кольорі" (La Vie en Rose/La Môme)

Краще виконання другорядної чоловічої ролі: Хав'єр Бардем за "Нема місця для старих" (No Country for Old Men)

Краще виконання другорядної жіночої ролі: Тільда Свінтон за "Майкл Клейтон" (Michael Clayton)

Краще виконання головної чоловічої ролі:

Деніел Дей-Льюіс у фільмі

"Нафта" (There Will Be Blood)

виробництва Paramount Vantage

та Miramax

Інші номінанти:

Джордж Клуні у фільмі "Майкл Клейтон" (Michael Clayton)

студії Warner Bros.

Джонні Депп у фільмі "Свіні Тодд, маніяк-перукар з Флінт Стріт" (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street)

студій DreamWorks та Warner Bros.

Томмі Лі Джонс за роль у фільмі "У долині Ела" (In the Valley of Elah)

студії Warner Independent

Віґо Мортенсен у фільмі "Порок на експорт" (Eastern Promises)

студії Focus Features


Краще виконання другорядної чоловічої ролі:

Хав'єр Бардем за

"Нема місця для старих"

(No Country for Old Men)

студії Miramax

та Paramount Vantage

Інші номінанти:

Кейсі Аффлек за роботу у фільмі "Вбивство Джесі Джеймса" (The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford)

студії Warner Bros.

Філіпп Сеймур Гоффман за стрічку "Війна Чарлі Вілсона" (Charlie Wilson's War)

студії Universal

Гал Голбрук у фільмі "В диких умовах" (Into the Wild)

студій Paramount Vantage та River Road Entertainment

Том Вілкінсон за роботу у фільмі "Майкл Клейтон" (Michael Clayton)

студії Warner Bros.

Краще виконання головної жіночої ролі:

Маріон Котійяр за

"Життя в рожевому кольорі"

(La Vie en Rose/La Môme)

студії Picturehouse

Інші номінанти:

Кейт Бланшет за "Єлизавета: Золотий вік" (Elizabeth: The Golden Age)

студії Universal

Джулі Крісті за "Подалі від неї" (Away from Her)

студії Lionsgate

Лора Лінні за "Варвари" (The Savages)

студії Fox Searchlight

Елен Пейдж за фільм "Джуно" (Juno)

студії A Mandate Pictures і Mr. Mudd Production

Краще виконання другорядної жіночої ролі:

Тільда Свінтон у фільмі

"Майкл Клейтон" (Michael Clayton)

студії Warner Bros.

Інші номінанти:

Кейт Бланшет за "Мене там нема" (I'm Not There)

студії Weinstein Company

Рубі Ді за роботу у фільмі "Гангстер" (American Gangster)

студії Universal

Сірша Ронан за фільм "Спокута" (Atonement)

студії Focus Features

Емі Райан за стрічку "Біжи, мала, біжи" (Gone Baby Gone)

студії Miramax

Кращий анімаційний фільм року:

"Рататуй (Ratatouille)

студії Walt Disney

Інші номінанти:

"Персеполіс" (Persepolis) студії Sony Pictures Classics
"Тримай хвилю!" (Surf`s Up) студії Sony Pictures Releasing

Краща робота художника-постановника

"Свіні Тодд, маніяк-перукар з Флінт Стріт"

(Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street)

студій DreamWorks та Warner Bros

Данте Феретті та Франческа Ло Шиаво

Інші номінанти:

"Гангстер" (American Gangster) студії Universal: Art Direction: Arthur Max; Set Decoration: Beth A. Rubino

"Спокута" (Atonement) студії Focus Features: Art Direction: Sarah Greenwood; Set Decoration: Katie Spencer

"Золотий компас" (The Golden Compass) студії New Line разом з Ingenious Film Partners: Art Direction: Dennis Gassner; Set Decoration: Anna Pinnock
"Нафта" (There Will Be Blood) студії Paramount Vantage і Miramax: Art Direction: Jack Fisk; Set Decoration: Jim Erickson

Краща операторська робота

"Нафта" (There Will Be Blood)

студії Paramount Vantage

та Miramax

Роберт Елсвіт

Інші номінанти:

"Вбивство Джесі Джеймса" (The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford) студії Warner Bros. - Роджер Дікінс
"Спокута" (Atonement) студії Focus Features: Сімус МакГарві
"Скафандр та метелик (The Diving Bell and the Butterfly) студії Miramax і Pathé Renn: Януш Камінскі
"Нема місця для старих" (No Country for Old Men) студії Miramax and Paramount Vantage: Роджер Дікінс

Кращий дизайн костюмів

"Єлизавета: Золотий вік"

(Elizabeth: The Golden Age)

студії Universal

Александра Бірн

Інші номінанти:

"Крізь всесвіт" (Across the Universe) студії Sony Pictures Releasing - Альберт Волскі
"Спокута" (Atonement) студії Focus Features - Жаклін Дюрран
"Життя в рожевому кольорі" (La Vie en Rose/La Môme) студії Picturehouse - Марі Аллен
"Свіні Тодд, маніяк-перукар з Флінт Стріт" (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street) студії DreamWorks та Warner Bros. - Колін Етвуд

Краща режисерська робота

"Нема місця для старих"

(No Country for Old Men)

студій Miramax та

Paramount Vantage

Джоел та Ітан Коен

Інші номінанти:

"Скафандр та метелик (The Diving Bell and the Butterfly) студії Miramax і Pathé Renn - Джуліан Шнабель
"Джуно" (Juno) студій "A Mandate Pictures" та "Mr. Mudd Production" - Джейсон Рейтман
"Майкл Клейтон" (Michael Clayton) студії Warner Bros. - Тоні Гілрой
"Нафта" (There Will Be Blood) студії Paramount Vantage і Miramax - Пол Томас Андерсон

Кращий документальний повнометражний фільм

"Taxi to the Dark Side"

THINKFilm та An X-Ray Production

Алекс Гібні та

Єва Орнер

Інші номінанти:

"No End in Sight" (Magnolia Pictures) A Representational Pictures Production: Чарльз Фергюсон та Одрі Маррс
"Operation Homecoming: Writing the Wartime Experience" (The Documentary Group) A Documentary Group Production: Річард Роббінс
"Охорона Здоров’я" (Sicko) студій Lionsgate та Weinstein Company - A Dog Eat Dog Films Production: Майкл Мур та Меган О'Хара
"War Dance" (THINKFilm) A Shine Global and Fine Films Production: Андреа Нікс Файн та Шон Файн

Кращий документальний короткометражний фільм

"Freeheld"

студії Lieutenant Films Production

Сінтія Вейд та

Ванесса Рот

Інші номінанти:

  • "La Corona (The Crown)" A Runaway Films and Vega Films Production: Аманда Мішелі та Ізабель Вега
  • "Salim Baba" A Ropa Vieja Films and Paradox Smoke Production: Тім Стернберг та Франсіско Белло
  • "Sari's Mother" (Cinema Guild) A Daylight Factory Production: Джеймс Лонглі

Краща робота спеціаліста з монтажу

"Ультиматум Борна"

(The Bourne Ultimatum)

студії Universal

Крістофер Роуз

Інші номінанти:

"Скафандр та метелик (The Diving Bell and the Butterfly) студії Miramax і Pathé Renn: Жюльет Велфінг
"В диких умовах" (Into the Wild) студій Paramount Vantage і River Road Entertainment: Джей Кессіді
"Нема місця для старих" (No Country for Old Men) студії Miramax and Paramount Vantage - Родерік Джейнс
"Нафта" (There Will Be Blood) студії Paramount Vantage і Miramax: Ділан Тіченор

Кращий іншомовний фільм року

"Die Fälscher", Австрія

Інші номінанти:

"Beaufort", Ізраїль
"Katyn", Польща
"Монгол" (Mongol), Казахстан
"12", Росія

Кращий візаж

"Життя в рожевому кольорі"

(La Vie en Rose/La Môme)

студії Picturehouse -

Дід'є Лаверні

та Жан Арчібальд

Інші номінанти:

"Норбіт" (Norbit) студій DreamWorks, дистрибуції Paramount: Рік Бейкер та Кацухіро Тсуї
"Пірати Карибського моря: На краю світу" (Pirates of the Caribbean: At World's End) студії Walt Disney: Ве Нейл та Мартін Семюель

Краще музичне оформлення

"Спокута" (Atonement)

студії Focus Features

Даріо Маріанеллі

Інші номінанти:

"Той що біжить за вітром" (The Kite Runner) студій DreamWorks і Sidney Kimmel Entertainment та Participant Productions і Distributed by Paramount Classics): Альберто Іглесіас
"Майкл Клейтон" (Michael Clayton) студії Warner Bros. - Джеймс Н'ютон Говард
"Рататуй (Ratatouille) студії Walt Disney - майкл Гіаччіно
"Потяг на Юму" (3:10 to Yuma) студії Lionsgate - Марко Белтрамі

Краща пісня


"Falling Slowly" з фільму

"Одного разу" (Once)

студії Fox Searchlight

музика і слова -

Ґлен Гансард та

Маркіта Ірглова

Інші номінанти:

"Happy Working Song" із фільму "Зачарована" (Enchanted) студії Walt Disney: музика Алана Менкена; слова Стефана Шварца
"Raise It Up" із фільма "Серпнева лихоманка" (August Rush) студії Warner Bros.: музика й вірші Джамал Джозеф, Чарльз Мак і Тевін Томас
"So Close" із фільму "Зачарована" (Enchanted) студії Walt Disney: музика Алана Менкена; слова Стефана Шварца
"That's How You Know" із фільму "Зачарована" (Enchanted) студії Walt Disney: музика Алана Менкена; слова Стефана Шварца

Кращий фільм року

"Нема місця для старих"

(No Country for Old Men)

студій Miramax та Paramount Vantage -

Скотт Рудін, Ітан Коен та Джоел Коен

Інші номінанти:

"Спокута" (Atonement) студії Focus Features - A Working Title Production: Тім Беван, Ерік Феллнер та Пол Вебстер
"Джуно" (Juno) студії "A Mandate Pictures" та "Mr. Mudd Production" - A Mandate Pictures/Mr. Mudd Production: Ліанн Гелфон, Мейсон Новік та Рассел Сміт
"Майкл Клейтон" (Michael Clayton) студії Warner Bros.- A Clayton Productions, LLC Production: Сідні Поллак, Дженніфер Фокс та Керрі Орент
"Нафта" (There Will Be Blood) студії Paramount Vantage і Miramax - A JoAnne Sellar/Ghoulardi Film Company Production: Джоанн Селлар, Пол Томас Андерсон та Деніель Лупі

Кращий анімаційний короткометражний фільм

"Peter & the Wolf"

студій BreakThru Films та

Se-ma-for Studios Production

Сюзі Темплтон та Х'ю Велчмен

Інші номінанти:

 

  • "I Met the Walrus" A Kids & Explosions Production: Джон Раскін
  • "Madame Tutli-Putli" (National Film Board of Canada) A National Film Board of Canada Production Кріс Левіс та Масік Щербовскі
  • "Même les Pigeons Vont au Paradis (Even Pigeons Go to Heaven)" (Premium Films) A BUF Compagnie Production Семюель Торно та Сімон Ванесс
  • "My Love (Moya Lyubov)" (Channel One Russia) A Dago-Film Studio, Channel One Russia and Dentsu Tec Production - Александр Петров

Кращий короткометражний фільм

"Le Mozart des Pickpockets"

Premium Films та

A Karé Production -

Філіпп Полле-Віллар

Інші номінанти:

  • "At Night" A Zentropa Entertainments 10 Production: Крістіан Крістіансен та Луіс Вест
  • "Il Supplente (The Substitute)" (Sky Cinema Italia) A Frame by Frame Italia Production: Андреа Джублін
  • "Tanghi Argentini" (Premium Films) An Another Dimension of an Idea Production: Гвідо Ті та Аня Долеман
  • "The Tonto Woman" A Knucklehead, Little Mo and Rose Hackney Barber Production: Даніель Барбер та Метью Браун

Кращий звукомонтаж

"Ультиматум Борна"

(The Bourne Ultimatum)

студії Universal -

Карен Бейкер Лендерс

та Пер Голлберг

Інші номінанти:

"Нема місця для старих" (No Country for Old Men) студії Miramax and Paramount Vantage: Скіп Лівсі
"Рататуй (Ratatouille) студії Walt Disney: Ренді Торн та Майкл Сілверс
"Нафта" (There Will Be Blood) студії Paramount Vantage і Miramax: Крістофер Скарабозіо та Метью Вуд
"Трансформери" (Transformers) студій DreamWorks і Paramount спільно з Hasbro: Ітан Ван дер Рін та Майк Гопкінс

Кращий звук

"Ультиматум Борна"

(The Bourne Ultimatum)

студії Universal -

Скотт Міллан, Девід Паркер

та Кірк Френсіс

Інші номінанти:

"Нема місця для старих" (No Country for Old Men) студії Miramax and Paramount Vantage: Скіп Лівсі, Крейг Беркі, Грег Орлофф та Пітер Карленд
"Рататуй (Ratatouille) студії Walt Disney: Ренді Том, Майкл Семанік та Док Кейн
"Потяг на Юму" (3:10 to Yuma) студії Lionsgate: Пол Мессі, Девід Джіаматто та Джім Стюб
"Трансформери" (Transformers) студій DreamWorks і Paramount спільно з Hasbro: Кевін О'Коннелл, Грег Рассел та Пітер Девлін

Кращі спецефекти

"Золотий компас"

(The Golden Compass)

студій New Line

та Ingenious Film Partners

Спеціалісти зі спецефектів:

Майкл Фінк, Білл Вестенгофер,

Бен Морріс та Тревор Вуд

Інші номінанти:

"Пірати Карибського моря: На краю світу" (Pirates of the Caribbean: At World's End) студії Walt Disney: Джон Нолл, Гел Гікель, Чарльз Гібсон та Джон Фрейзер
"Трансформери" (Transformers) студій DreamWorks і Paramount спільно з Hasbro: Скотт Ферре, Скотт Бенза, Рассел Ірл та Джон Фрезі

Кращий адаптований сценарій

"Нема місця для старих"

(No Country for Old Men)

студій Miramax та

Paramount Vantage,

сценарій - брати Коени

Інші номінанти:

"Спокута" (Atonement) студії Focus Features, сценарист Крістофер Гемптон
"Подалі від неї" (Away from Her) студії Lionsgate, сценарій авторства Сари Поллі
"Скафандр та метелик (The Diving Bell and the Butterfly) студії Miramax і Pathé Renn, сценарист Роланд Гарвуд
"Нафта" (There Will Be Blood) студії Paramount Vantage і Miramax, сценарист фільму Пол Томас Андерсон

Кращий оригінальний сценарій

"Джуно" (Juno)

студій "A Mandate Pictures"

та "Mr. Mudd Production",

сценарист Діабло Коді

Інші номінанти:

"Lars and the Real Girl" (MGM), сценарист Ненсі Олівер
"Майкл Клейтон" (Michael Clayton) студії Warner Bros., сценарій Тоні Ґілроя
Рататуй (Ratatouille) студії Walt Disney, сценарист Бред Бірд; за історією Жана Пінкави, Джима Капоб'янко та Бреда Бірда
"Варвари" (The Savages) студії FoxSearchlight, сценарист Тамара Дженкінс
  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
1 квітня
logo
logo

Елі МакГров (82)
logo
logo

Тосіро Міфуне
(1920 - 1997)

logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru