Відчайдушні домогосподарки (Desperate Housewives)
Автор ідеї: Марк Черрі
Актори: Тері Хетчер, Фелісіті Хафман, Марша Крос, Єва Лонгорія Паркер, Рікардо Хавіра, Даг Савант, Кайл МакЛахлен, Ніколет Шерідан
Виробництво студії: Cherry Alley Productions, Touchstone Television/ABC Studios (США)
Роки виходу: 2004-2010
Кількість відзнятих сезонів: 7
Наша оцінка: 9 із 10

Симпатичне передмістя мегаполісу, заселене представниками середнього класу - з чистими вулицями та ідеальними газонами, де не існує парканів і всі ходять одне до одного в гості з домашніми тістечками. Одним словом - ідеальне місце для середньостатистичної родини, аби жити до старості, виховуючи дітей. Але це лише на перший погляд - насправді за зачиненими дверима в кожному будинку є ціла купа скелетів, з якими воюють мешканці вулиці Вістерія-Лейн: від негараздів з роботою і подружніх зрад до шантажу та вбивств.

Серіал став одним з найпопулярніших за останні роки - аудиторія перевалила далеко за 100 мільйонів глядачів. Їх увагу підкорили в першу чергу гарно прописані діалоги, які демонструють добре почуття гумору сценаристів, а також харизматичні акторки, які не грають, а живуть своїми героями. Рекомендується до перегляду усім любителям детективних серіалів, у яких все гаразд з почуттям гумору.

 


Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
1 грудня
logo
logo

Вуді Аллен (86)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru