АннаСофія Робб (AnnaSophia Robb)

АннаСофія Робб (AnnaSophia Robb) народилася 8 грудня 1993 в місті Денвер, штат Колорадо, США — американська теле- та кіноактриса. Слава до неї прийшла у 2005 році, після виконання ролі в сімейному кінофільмі "Дякуючи Вінн-Діксі" та відомому дитячому блокбастері "Чарлі та шоколадна фабрика". Також Робб знялася у екранізації книжки Кетрін Патерсон "Міст у Терабітію" .

Особисті дані

Робб народилася в Денвері, штат Колорадо, у подружжя Дженет та Дейва Робб. Її назвали на честь прабабусі її матері, Анни Софії, та бабусі батька, Анни Марії, і сама АннаСофія вимагає завжди називати її повним ім'ям. АннаСофія має собаку Беллу і дуже любить читати книжки, особливо фантастику та історичну белетристику.

Робб займалась гімнастикою та отримала не одну нагороду в танцювальних змаганнях, але залишила все через зйомки, хоча й досі АннаСофія легко перемагає в абсолютно різних видах танцю, будь це хіп-хоп, брейк чи ірландська джига.

Але й цим не обмежуються її таланти - вона демонструє успіхи в різних видах спорту: плавання, біг, спортивне моделювання. А у вільний час, якого дуже мало, дівчинка цікавиться проблемами країни та світу, бере участь в громадських заходах та організаціях, які хочуть зробити цей світ кращим.

 Спочатку АннаСофія вивчала звичайні предметів вдома, тепер вона ходить до приватної школи, сказавши батькам, що для відвідування звичайної школи дуже важливе. Взагалі Робб проявляла незвичайну наполегливість ще тоді, коли інші діти бавились у пісочку. Її відомість - результат цілеспрямованої праці над собою - перші нагороди з гімнастики в п'ять років, у сім - з ірландського танцю, у вісім виступи на національному радіо, після чого маленька дівчинка попросила батьків знайти їй агента, який би допомагав шукати роботу майбутній знаменитості, тож вже за півроку АннаСофія отримала перші рекламні гонорари за зйомки для роликів та плакатів, які ще досі використовуються в рекламних кампаніях.

Кар'єра

Після зйомок в рекламі McDonald's, Робб дебютує в телевізійному фільмі Саманта: Канікули американської дівчинки та в 16 серії телесеріалу Драк та Джош - "Найсильніший фанат". Також вона проходила прослухування на ролі Емілі Келлевей для Гри в хованки і Розмарі Телеско для Маленького Манхеттена, але невдало.

Робб з'явилась на екранах у двох фільмах 2005 року - граючи Опал, головну героїню "Дякуючи Вінн-Діксі", який зібрав в загальному прокаті $32 мільйони, та Вайолет Борегард у режисера Тіма Бартона в фільмі "Чарлі та шоколадна фабрика", найкассовішому її фільмі, який відразу зробив АннаСофію популярною. Того ж року Робб працювала обличчям фірми Trad Clothing, також допомагаючи розробляти дизайн лінії одягу для дівчаток. У 2006 році її також запрошували на озвучування ролі Дані Фантом у мультсеріалі Денні Фантом.

Робб виконала роль Леслі Барк у фільмі "Міст у Терабітію", фантастичній драмі, що вийшла на екрани 16 лютого 2007 року, де АннаСофія грала разом з Джорджем Хатчерсоном - молодою зіркою дитячого фільму "Затура". Вона також записала пісню "Keep Your Mind Wide Open" для саундтреку до фільму та знялась для кліпу, що з'явився на каналі Disney Channel. АннаСофія дуже любить книжку, на якій базується фільм, і казала, що "книжка вплинула на неї таким чином, як жодна книжка до того". Останніми фільмами з її участю, які вийшли на екрани, стали трилер "Жнива" (The Reaping), мелодрама "Мрій і будеш мандрувати" (Have Dreams, Will Travel), пригодницький фільм "Фома невіруючий" (Spy School / Doubting Thomas), бойовик "Телепорт" (Jumper) , драма "Лунатизм" (Sleepwalking) та осучаснений рімейк фантасичного фільму 1975 року "Відьмина гора" (Race to Witch Mountain).

Фільмографія

  1. Відьмина гора (Race to Witch Mountain) (2009)
  2. Лунатизм (Sleepwalking) (2008)
  3. Фома невіруючий (Spy School / Doubting Thomas) (2008)
  4. Телепорт (Jumper) (2008)
  5. Мрій і будеш мандрувати (Have Dreams, Will Travel) (2007)
  6. Жнива (The Reaping) (2007)
  7. Міст у Терабітію (Bridge to Terabithia) (2007)
  8. Чарлі та шоколадна фабрика (Charlie and the Chocolate Factory) (2005)
  9. Дякуючи Вінн-Діксі (Because of Winn-Dixie) (2005)
  10. Саманта: Канікули американської дівчинки (Samantha: An American Girl Holiday) (2004) (TV)
  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

I really want poobschatys her if she would like me to?????

Написав Jenia,
Дата Середа, 17 лютого 2010 Час 17:44

Не просто красивая, а еще умная, талантливая...!

Написав .,
Дата П'ятниця, 08 січня 2010 Час 18:00

девушка КРАСИВАЯ!!!!!!! - очень!

Написав (0),
Дата Понеділок, 23 листопада 2009 Час 20:42

 1 
Сторінка 1 of 1 ( 3 Коментарі читачів )
Іменинники
28 травня
logo
logo

Кайлі Міноуґ (54)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru