Третя Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок
Новини

 Сьогодні у вівторок, 21 серпня, в Києві в Українському домі відкрилася третя Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок, яка триватиме до 23 серпня.

На виставці представлені українські і закордонні видавництва різних форм власності, поліграфічні і книготоргові підприємства, бібліотеки і книжкові клуби, дитячі літературні журнали і газети. Участь беруть і електронні видання та спеціалізовані Інтернет-портали, а також компанії, які надають супутні послуги з рецензування і публікації друкарської продукції, передає «ЛІГА».

В рамках виставки проходять презентації книг провідних видавництв, письменників, ілюстраторів; автограф-сессії, «круглі столи» з актуальних питаннях книговидання, бібліографічні огляди і читацькі конференції.

З метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, підвищення ролі книги в суспільстві, популяризації сучасних технологій, художнього оздоблення і поліграфічного виконання Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголосить і нагородить переможців національного конкурсу «Краща книга України» в номінаціях: «Моя країна», «Життя великих», «Світ дитини», «Арт-книга», «З глибини знань», «Проза», «Поезія», «Бестселер», «Мистецтво друку».

Організатори виставки-ярмарку: Державний комітет телебачення і радіомовлення України і відкрите акціонерне товариство «Укркнига».

Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок була вперше проведена Держкомтелерадіо в 2005 році. Тоді вона була приурочена до проведення в Києві сьомої Європейської міністерської конференції з питань політики у сфері засобів масової інформації.

Як повідомили в прес-службі Держкомтелерадіо, відтепер цей форум книговидавців проводитиметься щороку в серпні-вересні.

Особливість ярмарку цього року в тому, що це перший такого рівня і масштабу захід, де ні за оренду, ні за устаткування стендів вітчизняним учасникам не довелося платити: з держбюджету на його проведення, за рішенням Кабінету Міністрів України, було виділено 500 тисяч гривень.

Джерело: «ForUm»

з докладною програмою заходів можна ознайомитися тут: comin.kmu.gov.ua

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
26 травня
logo
logo

Хелена Бонем Картер (54)
logo
logo

Богдан Бенюк (63)
logo
logo

Джон Вейн
(1907 - 1979)

logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru