"Просто так"

"Просто так" - всеукраїнський фестиваль сучасної української літератури, який щоосені вже восьмий рік поспіль проходить в одному із найдревніших міст України - Коростені.

Фестиваль проводиться під патронатом Національної спілки письменників України і міського голови Коростеня, та складається із двох частин: конкурсної, яка проходить заочно, аби відібрати для виступів на фестивалі найкращі з надісланих творів, оптимізувати час виступів; і заключної, яка триває один день і на якій автори, чиї твори журі відібрало для виступів, читають свої твори зі сцени самі або запрошують для цього акторів. Обов'язковою є особиста присутність авторів на заключній частині фестивалю і їх поява на сцені.

Цього року у фестивалі взяли участь понад 200 авторів. Фінальна частина восьмого Щорічного фестивалю сучасної української літератури "Просто так" розпочнеться 8 вересня, у суботу, об 11.00. у місті Коростень Житомирської області, у старовинному приміщенні Районного будинку культури, який знаходить в центрі міста за адресою І.Франка, 4.

Сайт фестивалю: http://www.litfest.org.ua/

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
24 жовтня
logo
logo

Кевін Кляйн (74)
logo
logo

Ф. Мюррей Абрахам (82)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru