"Просто так"

"Просто так" - всеукраїнський фестиваль сучасної української літератури, який щоосені вже восьмий рік поспіль проходить в одному із найдревніших міст України - Коростені.

Фестиваль проводиться під патронатом Національної спілки письменників України і міського голови Коростеня, та складається із двох частин: конкурсної, яка проходить заочно, аби відібрати для виступів на фестивалі найкращі з надісланих творів, оптимізувати час виступів; і заключної, яка триває один день і на якій автори, чиї твори журі відібрало для виступів, читають свої твори зі сцени самі або запрошують для цього акторів. Обов'язковою є особиста присутність авторів на заключній частині фестивалю і їх поява на сцені.

Цього року у фестивалі взяли участь понад 200 авторів. Фінальна частина восьмого Щорічного фестивалю сучасної української літератури "Просто так" розпочнеться 8 вересня, у суботу, об 11.00. у місті Коростень Житомирської області, у старовинному приміщенні Районного будинку культури, який знаходить в центрі міста за адресою І.Франка, 4.

Сайт фестивалю: http://www.litfest.org.ua/

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
28 травня
logo
logo

Кайлі Міноуґ (54)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru