"Срібна підкова"

Єдиний на сьогодні в Україні україномовний фестиваль авторської пісні і співаної поезії "Срібна підкова" спрямований на пошук молодих українських авторів-виконавців, на виявлення самобутніх талантів. Тому до конкурсу допускаються лише ті молоді люди, які раніше не здобували лауреатських звань на пісенних фестивалях. Іншою своєрідною особливістю концепції фестивалю "Срібна підкова" є акустична природа акомпанементу та цілковита відмова від фонограм. Окрім того, обов’язковим є проведення в рамках фестивалю творчої лабораторії.

У 1995, 1996, 1997 та 2000 роках відбулися перші чотири фестивалі, які одержали широкий позитивний резонанс у засобах масової інформації. Свідченням успішних результатів фестивалю стало й те, що його організатори були запрошені до співпраці з Львівською державною телерадіокомпанією.

Цьогорічний 5-ий Молодіжний фестиваль авторської пісні та співаної поезії "Срібна Підкова" вдруге проводиться за новою схемою. у травні-серпні відбулися конкурсні тури у різних регіонах України, а 26 жовтня 2007 , традиційно у Львові, відбудеться підсумковий конкурсний змаг - фінал, гала-концерт переможців та концерти гостей Фестивалю.

Попри конкурсну програму, Фестиваль має на меті популяризацію кращих здобутків української авторської пісні. Для цього до участі в журі та в концертних виступах запрошуються провідні майстри жанру, а записи лауреатів та призерів всіх "Срібних Підков" поповнюватимуть фонотеки всіх FM-станцій України та україномовних електронних ЗМІ за кордоном.

Оцінка конкурсантів проводитиметься компетентним журі у наступних номінаціях: текст, композиція, володіння інструментом, володіння вокалом, артистичність за пропорційною бальною системою. Відразу після оцінювання кожен учасник зможе отримати лист зі своїми оцінками та сукупним балом. По закінченню конкурсного дня – учасники можуть отримати від журі кваліфіковане мотивування виставлених оцінок.

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
28 травня
logo
logo

Кайлі Міноуґ (54)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru