"Срібна підкова"

Єдиний на сьогодні в Україні україномовний фестиваль авторської пісні і співаної поезії "Срібна підкова" спрямований на пошук молодих українських авторів-виконавців, на виявлення самобутніх талантів. Тому до конкурсу допускаються лише ті молоді люди, які раніше не здобували лауреатських звань на пісенних фестивалях. Іншою своєрідною особливістю концепції фестивалю "Срібна підкова" є акустична природа акомпанементу та цілковита відмова від фонограм. Окрім того, обов’язковим є проведення в рамках фестивалю творчої лабораторії.

У 1995, 1996, 1997 та 2000 роках відбулися перші чотири фестивалі, які одержали широкий позитивний резонанс у засобах масової інформації. Свідченням успішних результатів фестивалю стало й те, що його організатори були запрошені до співпраці з Львівською державною телерадіокомпанією.

Цьогорічний 5-ий Молодіжний фестиваль авторської пісні та співаної поезії "Срібна Підкова" вдруге проводиться за новою схемою. у травні-серпні відбулися конкурсні тури у різних регіонах України, а 26 жовтня 2007 , традиційно у Львові, відбудеться підсумковий конкурсний змаг - фінал, гала-концерт переможців та концерти гостей Фестивалю.

Попри конкурсну програму, Фестиваль має на меті популяризацію кращих здобутків української авторської пісні. Для цього до участі в журі та в концертних виступах запрошуються провідні майстри жанру, а записи лауреатів та призерів всіх "Срібних Підков" поповнюватимуть фонотеки всіх FM-станцій України та україномовних електронних ЗМІ за кордоном.

Оцінка конкурсантів проводитиметься компетентним журі у наступних номінаціях: текст, композиція, володіння інструментом, володіння вокалом, артистичність за пропорційною бальною системою. Відразу після оцінювання кожен учасник зможе отримати лист зі своїми оцінками та сукупним балом. По закінченню конкурсного дня – учасники можуть отримати від журі кваліфіковане мотивування виставлених оцінок.

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
1 грудня
logo
logo

Вуді Аллен (86)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru