Артуро Перес-Реверте: Приземляйся, де зможеш

arturo peres-reverteНеможливо загубити за день п'ятнадцять тисяч валіз в одному аеропорту, навіть якщо всі його службовці свідомо поставлять перед собою таке завдання. Такого не може бути в жодній країні світу - навіть третього світу. Тільки в мадридському аеропорту "Барахас". Що б не говорили ці зануди-пасажири без почуття гумору, подібне під силу тільки надзвичайним людям. На це здатна лише людина, що відчуває справжнє покликання до таких подвигів, володіє досвідом, спритністю і рішучістю. Не так-то просто взяти та й загубити багаж стількох пасажирів воднораз перетворивши головний аеропорт країни на міжнародне посміховисько. Для цього знадобляться службовці, що досягли успіху в благородному ремеслі биття байдиків, термінали, більше схожі на мурашники, сплячий на ходу персонал, організації, що покликані захищати права пасажирів, але печуться лише про свої власні, безсоромні керівники, інформаційна мережа, в якій дірок більше, ніж в житлі боснійця після артобстрілу.Стануть в нагоді компанія "Іберія", над якою сміються всі на землі і в небі, державна організація АІНА, що стала символом хаосу і неефективності, міністерство авіації, в якому ніхто, - від міністра Аріаса-Сальгадо до останнього клерка - нічого не розуміє в своїй справі, ні за що не відповідає, ніколи не бере провину на себе і, судячи з усього, не здогадується про значення слів "відставка" і "звільнення".

Погодитеся, поєднання всіх цих чинників було б немислиме в жодному аеропорту світу. Додайте коридори, по яких доводиться бігати з важкими валізами (якщо їх ще не загубили), перепони, які потрібно подолати, щоб пересісти з одного рейса на іншій, гучномовці, по яких невиразно бурмотять, щоб пасажири дивилися на табло. оскільки динаміки не завжди справні. А ще - нескінченні черги, що виникають на рівному місці, вічно несправні рукави посадки, автобуси "Барахас - Освенцим", в яких люди то тремтять від холоду, то гинуть від жари. Навіть повітряна лінія "Мадрид - Барселона", що ефективно та чітко пропрацювала багато років, останнім часом стала нагадувати фільм братів Маркс.

Повторюю, таке неможливе більше ніде в світі. Було б збіса шкода втратити те, чого вдалося досягти в Барахасі. Адже наш аеропорт - ворота великого міста, що зв'язали воєдино землю і небеса. Його просто необхідно зробити головною мадридською пам'яткою. Уявіть - по трапах літаків спускаються натовпи любителів гострих відчуттів. Вони передчувають ночівлю на підлозі в залі прильотів і фотографують черги з ентузіазмом відвідувачів Діснейленду. Звичайно, доведеться не тільки законсервувати Барахас в його нинішньому стані, але й придумати нові розваги для туристів. Можна, наприклад, влаштувати змагання з бігу від одного терміналу до іншого з важенною валізою в кожній руці або вікторину "Вгадай свій рейс". Інвалідам і людям похилого віку повинні сподобатися гонки по сходах. Не кажучи вже про ігри "Відшукай свою валізу" і "Що це там дзвенить?". Металошукачі в Барахасі реагують навіть на імплантанти і вставні щелепи. А як вам видовище п'ятисот пасажирів з величезним багажем, що штурмують один автобус, або конкурс "Міс Кисла Міна" серед стюардес?

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
5 липня
logo
logo

Єва Грін (40)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru