Артуро Перес-Реверте: Приземляйся, де зможеш

arturo peres-reverteНеможливо загубити за день п'ятнадцять тисяч валіз в одному аеропорту, навіть якщо всі його службовці свідомо поставлять перед собою таке завдання. Такого не може бути в жодній країні світу - навіть третього світу. Тільки в мадридському аеропорту "Барахас". Що б не говорили ці зануди-пасажири без почуття гумору, подібне під силу тільки надзвичайним людям. На це здатна лише людина, що відчуває справжнє покликання до таких подвигів, володіє досвідом, спритністю і рішучістю. Не так-то просто взяти та й загубити багаж стількох пасажирів воднораз перетворивши головний аеропорт країни на міжнародне посміховисько. Для цього знадобляться службовці, що досягли успіху в благородному ремеслі биття байдиків, термінали, більше схожі на мурашники, сплячий на ходу персонал, організації, що покликані захищати права пасажирів, але печуться лише про свої власні, безсоромні керівники, інформаційна мережа, в якій дірок більше, ніж в житлі боснійця після артобстрілу.Стануть в нагоді компанія "Іберія", над якою сміються всі на землі і в небі, державна організація АІНА, що стала символом хаосу і неефективності, міністерство авіації, в якому ніхто, - від міністра Аріаса-Сальгадо до останнього клерка - нічого не розуміє в своїй справі, ні за що не відповідає, ніколи не бере провину на себе і, судячи з усього, не здогадується про значення слів "відставка" і "звільнення".

Погодитеся, поєднання всіх цих чинників було б немислиме в жодному аеропорту світу. Додайте коридори, по яких доводиться бігати з важкими валізами (якщо їх ще не загубили), перепони, які потрібно подолати, щоб пересісти з одного рейса на іншій, гучномовці, по яких невиразно бурмотять, щоб пасажири дивилися на табло. оскільки динаміки не завжди справні. А ще - нескінченні черги, що виникають на рівному місці, вічно несправні рукави посадки, автобуси "Барахас - Освенцим", в яких люди то тремтять від холоду, то гинуть від жари. Навіть повітряна лінія "Мадрид - Барселона", що ефективно та чітко пропрацювала багато років, останнім часом стала нагадувати фільм братів Маркс.

Повторюю, таке неможливе більше ніде в світі. Було б збіса шкода втратити те, чого вдалося досягти в Барахасі. Адже наш аеропорт - ворота великого міста, що зв'язали воєдино землю і небеса. Його просто необхідно зробити головною мадридською пам'яткою. Уявіть - по трапах літаків спускаються натовпи любителів гострих відчуттів. Вони передчувають ночівлю на підлозі в залі прильотів і фотографують черги з ентузіазмом відвідувачів Діснейленду. Звичайно, доведеться не тільки законсервувати Барахас в його нинішньому стані, але й придумати нові розваги для туристів. Можна, наприклад, влаштувати змагання з бігу від одного терміналу до іншого з важенною валізою в кожній руці або вікторину "Вгадай свій рейс". Інвалідам і людям похилого віку повинні сподобатися гонки по сходах. Не кажучи вже про ігри "Відшукай свою валізу" і "Що це там дзвенить?". Металошукачі в Барахасі реагують навіть на імплантанти і вставні щелепи. А як вам видовище п'ятисот пасажирів з величезним багажем, що штурмують один автобус, або конкурс "Міс Кисла Міна" серед стюардес?

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
28 травня
logo
logo

Кайлі Міноуґ (54)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru