Артуро Перес-Реверте: Пепе, єпископи і СНІД

arturo peres-reverteДорогий Пепе, останнім часом єпископальна рада Іспанії підняла хрестовий похід проти кампаній з боротьби зі СНІДом і пропаганді контрацептивів. На думку служителів церкви, презерватив сприяє сексуальній розбещеності. Іншими словами, серйозно полегшує життя всім, хто в цьому зацікавлений. Теорія пастирів душ людських проста: страх перед смертельною недугою не дозволяє молоді, от як ти, робити, що душі заманеться. Перемогти або послабити цей страх, запропонувавши молодим презервативи, означає не врятувати, а назавжди занапастити їхні душі. Відчувши себе в безпеці, вони почнуть порушувати заповіді Господні з подвоєним ентузіазмом, підкоряючись закликам власної плоті, а не слову священика. Ти ж знаєш, яка ця сучасна молодь. Найголовніше в тому, Пепе, що вони безперечно мають рацію.

Дозволь, я наведу маленький приклад. Господь свідок, ви з твоєю нареченою Марі Хулі хочете один одного до нестями. Але, дяка Господу, страх перед СНІДом набагато сильніший за ваше бажання, що, немає сумніву, є благом для вас, адже смертельна небезпека, сучасний аналог пекельного полум'я, надійно утримує вас від гріха. Біда в тому, Пепе, що цей старий нахаба, диявол, з біса винахідливий. Навіть такому благодатному з точки зору порятунку душі явищу, як СНІД, цьому втіленню Божественного гніву епохи постмодерну, він протиставляє нескладні, але дієві досягнення цивілізації, які ви з Марі Хулі можете купити в найближчій аптеці. Однієї упаковки вистачає на цілий вечір гріховної любові поза шлюбом. І все це замість того, щоб молитися про позбавлення від спокуси, берегти себе для майбутнього чоловіка, остуджувати свій запал під крижаним душем або рвати гітарні струни з гідним молодих християн натхненням, оспівуючи історичний візит Папи в Касерес. Саме так повинен чинити будь-який молодий парубок, що поважає себе - і її, Пепе! - в очікуванні того дня, коли його Марі Хулі закінчить навчання і стане, нарешті, адвокатом або топ-моделлю, а сам він пройде шлях від дрібного клерка до президента компанії і зможе купити будинок, "БМВ", набір для недільного барбекю і величезне ліжко. І тоді - будь ласка. Після весілля можна займатися сексом скільки завгодно, а презерватив вам не знадобиться, бо добрі християни це роблять тільки для продовження роду, а зовсім не для того, щоб задовольнити тваринні інстинкти. Так велить його святість Папа Іоанн Павло II, якщо вірити догмам - непогрішний фахівець в питаннях молоді і статевих стосунків.

Я знаю, що ти на це скажеш, друже. Що життя коротке та, інколи, жорстоке. Ти не завжди будеш молодим, і одна з найкращих твоїх можливостей у цьому світі - насолодитися любов'ю з твоєю Марі Хулі. Її очі, губи, її тіло дарують тобі спокій і полегшення, біль і надію, можливість на якийсь час забути про самоту і страх перед цим холодним світом. І, ніде правди діти, твоя природа вимагає цього, та й її теж. І навіть якщо ти змиришся з неминучим і задовольнишся нічними мареннями про Сельму Хайек із змією на грудях, як у фільмі "Від заходу до світанку", навіть якщо Марі Хулі теж задовольняється мареннями, твої схиблені на сексі однолітки навряд чи підуть вашою дорогою. Я знаю, Пепе: слова єпископські мають мало спільного з реальністю. Вони не поспішають покинути свої катакомби, щоб подивитися, що робиться навколо.Та все ж прислухайся, друже мій. Я хочу дати тобі добру пораду, яка захистить тебе від скверни і допоможе врятувати твою безсмертну душу.

Ось, власне, і все, що я хотів сказати тобі, Пепе. Якщо ти все-таки вирішиш згрішити, не забудь захопити в пекло упаковку презервативів.

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
28 травня
logo
logo

Кайлі Міноуґ (54)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru