Коропець
Коропець
Повертаючись до літньої мандрівки...

Наступним пунктом був село з романтичною назвою Коропець. У нього навіть свій сайт є - чи багато подібних населених пунктів можуть таким похвалитись? :) Також тут святкують День Коропа, на який ми, на жаль, не потрапили - але факт цікавий. Попри такі визначні відмінності Коропця від звичайного пересічного села дороги до нього були чи не найгіршими з усіх, якими ми їздили. Та ми рішуче продерлися через неї і дісталися території інтернату, де стоїть палац графа Бадені - головна перлина Коропця.


На жаль нині палац повністю зачинений через катастрофічно-аварійний стан приміщення. В дворі ми зустріли колишнього фізрука інтернату, який гуляв з онукою - він спробував поговорити по знайомству зі своїм колишнім директором, але той однаково не погодився, що доводить - просто підпертими балкою стелями, як на цій світлині, там вже давно не обходиться.До речі, наш співрозмовник розповів, що купол в центрі колись був гігантським акваріумом з прозорими стелею і підлогою, тому танцюючі в залі під ним пари могли милуватися екзотичними рибами, які плавали між зорями.Ліпні барельєфи, якими прикрашено весь палац, досі знаходяться в чудовому стані, та й взагалі його зовнішній бік намагаються регулярно приводити до хоч якогось порядку, оскільки на нього виходять вікна сучасного корпусу, а перед ним проводяться різні лінійки.А от якщо зайти з іншого боку, то руйнівна сила погоди і часу видно неозброєним оком.Старих дерев, які колись оточували парк, теж майже не лишилося - їх зараз зрізають. Один з цих велетів, товщиною з половину мого зросту, якраз лежав на задньому дворі, щойно спиляний.Боюся, що скоро від палацу лишаться самі стіни.
  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

що ви робите з селом люди!

Написав GHDGH,
Дата Вівторок, 08 травня 2012 Час 13:51

Дозвольте і мені втрутитись у дискусію. Стосовно того спиляного дерева, що на фото, можу сказати одне що там я побачив лише стовбур який за словами автора статті '... лежав на задньому дворі...' а не сам пеньок, а дерево може і бути зламане буревієм на будь якій висоті, а може бути і пошкожене і бути загрозою для інших дерев, будівель, людей.
Стосовно того чи можна так просто зрізати дерево у парку- А ви спробуйте піти і трішки там попиляти дерева, тоді ви зможете довго-довго спілкуватись з силовими та владними структурами.
На всі роботи які проводяться у парку видяються спеціальні дозволи, а порядок видачі таких дозволів це вже інша тема.
P.S. сайт про селище Коропець www.Koropets.in.ua

Написав Діма Павер,
Дата Неділя, 07 серпня 2011 Час 13:11

===Якщо у вас недостовірна інформація то не потрібно її висловлювати публічно.

Будь-яка інформація має право на публічність. Якщо вона невірна - то інші мають право на спростування. Все просто.

===Дерева які лежали в парку були поламані буревієм

На світлині чітко видно, що дерево було спиляне, чи не так? Чому це було зроблено - мені не відомо, і про це я нічого не писав. А що воно спиляне - це факт. Чи будете заперечувати?

===можна виявити що не так просто зрізати дерево

Розкажіть це тим, хто в Києві ціною свого здоров'я захищає парки, де за одну ніч 'просто так' можуть зрізати кількасот дерев.

Написав VJ,
Дата Понеділок, 17 травня 2010 Час 09:31

Якщо у вас недостовірна інформація то не потрібно її висловлювати публічно.
Дерева які лежали в парку були поламані буревієм,а якщо поцікавитися роботою лісового господарства то можна виявити що не так просто зрізати дерево(тим більше старовинне)
у парку,без спеціального дозволу.

Написав Юра,
Дата Субота, 15 травня 2010 Час 21:19

 1 
Сторінка 1 of 1 ( 4 Коментарі читачів )
Іменинники
1 грудня
logo
logo

Вуді Аллен (86)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru