blogoreader.org.ua - Під мікроскопом 2.0

Profile

URL - http://vj.net.ua

Дата заснування - 24 грудня 2006

Тематика - культура (кіноогляди, літературні рецензії, бібліотечка, інтернет-ресурси)

Автор - Ярослав та Світлана

Дизайн

Для оформлення сайту використовується відома CMS Joomla. Проте тема оформлення обрана занадто мінімалістична. Можливо, це тільки на користь. Але сайт виглядає досить блідо, в порівнянні з іншими темами, котрі я бачив. Очевидно, так довго не триватиме, і можливо адміністрація наважиться зробити оновлення дизайну. Бо поки він не запам”ятовується.

Usability

Система навігації по сайту досить спрощена, тому проблем немає виникати. Меню вертикальне, три основні категорії та їх субкатегорії. Викликає занепокоєння лише заплутана URL-адреса сторінок. Зрозуміло, що при користуванні автоматичними CMS як, наприклад, Joomla, доводиться чимось жертвувати, однак у WordPress ця опція реалізована значно краще. Негарно також виглядають посилання на головну виду http://www.vj.net.ua/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=78 , замість звичайного http://www.vj.net.ua/. Радує відсутність набридливих банерів та взагалі будь-якої реклами.

Контент

Інформативне наповнення сайту вражає. Автори, здається, охопили найголовніші напрямки сучасної культури, котрі були б цікаві читачам - новини в рубриках Кінематограф та Література оновлюються регулярно, за що великий плюс. Тому чекаємо на наповнення розділу Інтернет-ресурси, котрий має хорошу перспективу.

Підсумок. Незважаючи на слабенький дизайн, сайт справив хороше враження. Можливо, тут першу роль відіграє саме інформативне наповнення, а не візуальні особливості.

До зустрічі в наступних оглядах!

hellveen, спеціально для Блогорідера.

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
24 жовтня
logo
logo

Кевін Кляйн (74)
logo
logo

Ф. Мюррей Абрахам (82)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru